جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

بیماری ها و درمان
کبد چرب ؛ نکات طلایی درباره پیشگیری و درمان کبد چرب نکات طلایی درباره پیشگیری آن، علائم کبد چرب، عوارض کبد چرب و درمان کبد چرب

فشار خون بالا ؛ نکات فوق العاده مهم از علائم تا درمان آن فشار خون بالا ؛ نکات فوق العاده مهم از علائم تا درمان آن

بیماری‌های التهابی روده را جدی بگیرید بیماری های التهابی روده از جمله کولیت، السروز و کرون از جمله بیماری های روده ای می باشند که در تعداد مبتلایان به آن در جهان و از جمله ایران روند رو به افزایشی وجود دارد. آشنایی با این بیماری ها، علائم و نحوه ی پیشگیری از آن ها را در مطلب زیر بخوانید.

آشنایی با راش گرمایی یا عرق سوز از بیماری های پوستی که بر اثر گرما در افراد بوجود می آید راش گرمایی است. در این مطلب با علائم آن، پیشگیری، درمان و نیز فعالیت های ساده ای که منجر به آن می شود آشنا خواهید شد.

بیماری تیروئید و روزه داری اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دچار کمکاری یا پرکاری تیروئید می باشید و قصد دارید روزه بگیرید، مطلب زیر را بخوانید تا با غده ی تیروئید و نحوه ی عملکرد آن و نیز تاثیر آن بر فرد روزه دار آشنا شوید.

دردهایی که نباید نادیده بگیرید اگر دردی را در بدن خود احساس می کنید هرگز نباید آن را نادیده بگیرید. بسیاری از بیماری ها اگر زود معالجه شوند درمان خواهند شد. در مطلب زیر با برخی از دردها و نشانه های آن ها آشنا شوید.

چگونه زانوهای خود را تقویت کنیم؟ زانو یکی از اعضای پرکار بدن است و نیاز به مراقبت ویژه ای دارد. مطلب زیر به برخی از کلیدی ترین نکات در رابطه با تقویت زانو پرداخته است.

علائم بروز مشکل در کیسه صفرا از اعضای مهم در بدن کیسه صفرا است و مطلع بودن از علایم زیر بعنوان نشانه های محتمل برای مشکل در کیسه صفرا ضروری است تا فرد بتواند به موقع به درمان خود بپردازد.

نکات تغذیه در ماه مبارک رمضان روزه داری برای افراد بیمار در ماه مبارک رمضان نکاتی دارد که باید رعایت شود تا فرد بیمار هم بدون آسیب رساندن به سلامتی خود بتواند روزه و عبادت خود را بجا بیاورد. در ادامه به این نکات توجه کنید.

تفاوت‌های التهاب مفاصل،پوکی استخوان و آرتروز دردها و بیماری های استخوانی از جمله مواردی هستند که تقریبا تمامی افراد را به نحوی درگیر خود می کند. در ادامه با انواع این بیماری ها و علایم آن ها بیشتر آشنا شوید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است