پنجشنبه ۹۷/۹/۲۲   Thu 18/12/13

سلامتي و بهداشت
علائم بروز مشکل در کیسه صفرا از اعضای مهم در بدن کیسه صفرا است و مطلع بودن از علایم زیر بعنوان نشانه های محتمل برای مشکل در کیسه صفرا ضروری است تا فرد بتواند به موقع به درمان خود بپردازد.

تردمیل، ابزار شکنجه‌ای که وسیله ورزشی شد! آیا می دانستید تردمیلی را که شما یا در خانه دارید و یا در باشگاه از آن استفاده می کنید زمانی ابزاری برای شکنجه بوده است؟

علل و راه‌حل رایج‌ ترین انواع عفونت پستان زنان باردار و زنانی که به تازگی زایمان کرده اند می بایستی مراقب پستان های خود جهت جلوگیری از بروز عفونت و سایر مشکلات باشند. در ادامه شیوه مراقبت از پستان ها را می خوانید.

روش های ایجاد شکمی صاف دردسرهای داشتن شکم گنده و اضافه وزن بر هیچکس پوشیده نیست. در ادامه 6 روش موثر برای آب کردن شکم معرفی شده است.

نکات تغذیه در ماه مبارک رمضان روزه داری برای افراد بیمار در ماه مبارک رمضان نکاتی دارد که باید رعایت شود تا فرد بیمار هم بدون آسیب رساندن به سلامتی خود بتواند روزه و عبادت خود را بجا بیاورد. در ادامه به این نکات توجه کنید.

تفاوت‌های التهاب مفاصل،پوکی استخوان و آرتروز دردها و بیماری های استخوانی از جمله مواردی هستند که تقریبا تمامی افراد را به نحوی درگیر خود می کند. در ادامه با انواع این بیماری ها و علایم آن ها بیشتر آشنا شوید.

ویتامین D رو چطوری جذب کنیم؟ از ویتامین های مهم بدن ویتامین D است که امروزه به دلایل مختلفی افراد بسیاری در جهان دچار کمبود این ویتامین هستند. در ادامه با راه های جذب این ویتامین آشنا خواهیم شد.

نشانه های هشداردهنده مشکلات روحی و روانی مشکلات روانی و روحی از جمله مشکلاتی است که مردمان جهان امروزی گرفتار آن هستند و می تواند عامل بسیاری از مشکلات جسمانی نیز باشد. در ادامه با عوامل، علایم روان ناسالم آشنا خواهیم شد و راهکارهایی برای سلامت روانی ارائه می شود.

علت پریدن چشم چیست؟ حتما شما هم پرش چشم یا پلک پریدن را تجربه کرده اید و بدنبال علت آن هستید. در این مطلب علاوه بر علل این پدیده، به خطرات و نحوه ی مقابله با آن پرداخته شده است. 

کوچک کردن شکم با چند نکته مهم که لازم است بدانید!! شکم گنده و اضافه وزن علاوه بر ظاهر نامناسب بیماری هایی را نیز به همراه دارد. در اینجا با عوامل و شیوه های موثر مقابله با اضافه وزن آشنا خواهیم شد.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 111 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است