پنجشنبه ۹۷/۹/۲۲   Thu 18/12/13

سلامتي و بهداشت
بهترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن اگر به دلیل مشکلات جسمانی یا هر دلیل دیگری قادر به کاهش وزن از طریق ورزش نیستید، مطلب زیر را دنبال کنید تا با تغذیه ی سالم و مناسب بتوانید به وزن مطلوب خود برسید.

10 اتفاق خوبی که با خوردن تخم مرغ برای بدن تان می افتد! تخم مرغ یکی از مغذی ترین مواد غذایی جهان به حساب می آید و مصرف آن به طور روزانه دارای خواص درمانی زیادی از جمله افزایش کلسترول خوب، بهبود عملکرد مغز، کاهش وزن و کاهش استرس و ... است.

نشانه‌ها و درمان آرتروز زانو استئوآرتریت یا آرتروز زانو، رایج‌ترین نوع استئوآرتریت است. که یکی از شایع‌ترین دلایل ناتوانی عضلانی اسکلتی محسوب می شود. درمان هایی برای کمک به مدیریت نشانه های آن وجود دارند. آخرین گزینه بعد از شکست درمان های محافظه کارانه عمل جراحی زانو محسوب می شود.  

جرم گوش را خارج کنیم یا نه؟ جرم گوش از ترشحات طبیعی و ضروری بدن محسوب می‌شود که از گوش مراقبت کرده و وجود این جرم برای حفظ نرمی و سلامت مجرای گوش خارجی لازم است. 

آشنایی با گیاهان آهن دار! سبزیجات برگدار تیره نیروگاهی برای آهن هستند. در شرایطی که گوشت در بالای فهرست منابع توصیه شده برای تامین آهن قرار دارد، گزینه های غیر گوشتی بسیاری نیز وجود دارند که می توانند نیاز انسان به آهن را پوشش داده و در برخی موارد حتی میزان آهن بیشتری نسبت به گوشت در اختیار بدن قرار دهند. 

شقاق مقعد شقاق مقعد به پارگی پوستی مقعد گویند که همواره با درد شدید همراه است. در این مطلب با عوامل ایجاد آن و نیز درمان آن آشنا خواهیم شد.

۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی ورزش شکم از جمله ورزش هایی است که باید به درستی و طبق اصول انجام شود. در غیر اینصورت مشکلات مفصلی تازه ای را به وجود خواهد آورد.

عوامل خطر آفرین لخته شدن خون در این مطلب با عوامل ایجاد لخته خون، خطرات آن و نیز راههای مقابله با آن آشنا خواهیم شد.

سندروم متابولیک چیست؟ (علائم و درمان ) سندروم متابولیک چیست و چه عوارض و عواملی دارد و درمان و مقابله با آن چگونه است؟ پاسخ به این سوالات را در مطلب زیر بیابید.

پارکینسون را بیشتر بشناسید علایم، علت و درمان بیماری پارکینسون را در این مطلب دنبال کنید.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 111 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است