جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

سلامتي و بهداشت
فواید انجام حرکت پلانک در این مطلب با حرکت بدنسازی پلانک، شیوه صحیح انجام دادن آن و نیز تاثیر آن روی عضلات مشخصی از بدن آشنا خواهیم شد.

رفع کم خونی شدید و کم شدن ذخایر آهن بدن در این مطلب با بیماری کم خونی، علایم و عوامل، خطرات آن و نیز شیوه های جبران کم خونی آشنا خواهیم شد.

علت افسردگی زنان زنان بیش از مردان در معرض خطر افسردگی قرار دارند. در ادامه با برخی از عوامل افسردگی در زنان، علایم و درمان آن آشنا خواهیم شد.

عوارض زردچوبه زیادی! زردچوبه چیست و فواید و مضرات آن چیست؟

رژیم‌درمانی در دوران کودکی و نوجوانی دوران کودکی مناسب ترین زمان برای شکل دادن به فیزیک بدن است. در این مطلب به راهکارهای فیزیکی و روانی برای تغذیه کودکان جهت داشتن سلامت جسمانی در آینده و حال خواهیم پرداخت.

مصرف ویتامین ها در چه ساعتی بهتر است؟ در این مطلب ضمن آشنایی با انواع ویتامین های مهم و مورد نیاز بدن با نحوه مصرف آن ها آشنا شوید.

۲۰ روش برای کاهش ۵۰۰ کالری در روز در این مطلب با بیست روش شگفت انگیز و در عین حال ساده برای کاهش وزن و جلوگیری از افزایش وزن آشنا شوید.

اروژن؛ بیماری که در تابستان بیشتر به سراغتان می‌آید آیا می دانید اروژن دندانی چیست؟ در ادامه علل، علایم و شیوه مقابله با آن توضیح داده شده است.

کوچک کردن شکم چرا سخت است؟ + راهکاری ساده برای کوچک کردن شکم در این مطلب به راههایی ساده و موثر برای کم کردن وزن و نیز کوچک کردن شکم و داشتن اندامی زیبا پرداخته خواهد شد.

سندرم خستگی صوتی و راه‌های درمان آن معمولاً افرادی مانند گویندگان و خوانندگان که به صورت حرفه ای از حنجره خود استفاده می کنند دچار اختلالات صوتی می شوند. در ادامه با سندروم خستگی صوتی و راههای درمان آن با بیست ستون همراه باشید.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 111 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است