یکشنبه ۹۷/۱۱/۲۸   Sun 19/2/17

سلامتي و بهداشت
بدون دلیل، وزن اضافه یا کم می کنید؟ بسیاری از علائم این بیماری ها مانند درد مفاصل٬ خستگی و مشکلات گوارشی٬ با سایر بيماریها مشترک هستند و ممکن است که اشتباه گرفته شوند. اما یک علامت است که در بسياری از بيماریهای خودایمنی دیده می شود و آن٬ تغييرات وزن است.

توصیه های زنانه به شناگران قبل از ورود به استخر باید، موها را با روغن چرب کرد تا یک لایه محافظ رویشان ایجاد شود بعد مو را داخل کلاه گذاشت.کودکانی که توانایی کنترل ادرار را ندارند، باید با پوشک‌های یکبار مصرف مخصوص شنا وارد آب شوند.

3 نکته مهمی که به کاهش وزن تان کمک بسیاری می کند!! در ادامه با سه نکته اساسی که می تواند در کاهش وزنتان به شدت موثر باشد آشنا شوید.

روش های افزایش حجم ادرار دفع ادرار و زیاد شدن حجم این دفع در دفع کامل سموم و نیز حفظ سلامتی کلیه ها نقش بسزایی دارد. در ادامه با چندین روش طبیعی دفع ادرار آشنا خواهیم شد.

آب کردن شکم و پهلو با رعایت چند توصیه هوشمندانه روش‌های ثابت‌شده‌ای برای کاهش چربی وجود دارد که چربی‌های شکمی را بیشتر از بخش‌های دیگر بدن هدف قرار می‌دهند این روش‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

کم آبی شدید بدن با این خوراکی ها! کمبود آب بدن گرچه ساده بنظر می رسد اما می تواند منشاء بسیاری از بیماری ها در بدن باشد. در ادامه با خوراکی هایی که سبب کاهش آب در بدن می شود آشنا خواهیم شد.

وقتی معده غر می‌زند! شاید غرغر معده برای شما آزار دهنده و یا نگران کننده باشد. در ادامه با عوامل غرغر معده آشنا خواهیم شد. 

دلایل ایجاد آریتمی قلبی آریتمی قلبی چیست؟ با عوامل، نشانه ها و شیوه درمان این بیماری قلبی آشنا شوید.  

هشدار برای 8 بیماری خاموش ! بیماری های ساده بسیاری وجود دارند که در صورت بی توجهی به آنها می تواند مرگ بار باشد. در ادامه با 8 نوع از این دسته از بیماری ها آشنا شوید.

وقتی گلبول‌های قرمز خون وارد ادرار می شوند ادرار خونی نشانه چیست؟ در ادامه با عوامل خونی شدن ادرار آشنا خواهیم شد.

صفحه اول 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 111 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است