جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

حیوانات خانگی
روش نگهداری از گل ها در خانه از آنجا که بیشتر مردم گل های خانگی دارند، بدون شک روش های نگهداری از گل های خانگی و آپارتمانی از مسایلی است که ریزه کاری هایی داشته و بدون مطالعه ممکن نخواهد بود. مقاله پیشرو به معرفی انواع گل های آپارتمانی و شیوه های نگهداری از آنها خواهد پرداخت.

آشنایی با نحوه نگهداری و تکثیر گل آگلونما گل آگلونما از جمله ی گل های آپارتمانی پر طرفدار است که مقاله زیر به نکاتی درباره ی پرورش و تکثیر این گل خانگی پرداخته است.

نحوه مراقبت از لاک پشت یکی از حیوانات خانگی محبوب و کم دردسر لاک پشت است. نگهداری از لاک پشت اصول و روشهای خاص خود را دارد که مطلب زیر به آن خواهد پرداخت.

روش تعویض گلدان گیاهان تعویض گلدان ریزه کاری ها و نکات مهمی دارد که اگر بدرستی انجام نشود ممکن سبب پلاسیده شدن گل شود. در این مطلب با شیوه ی صحیح تعویض گلدان آشنا خواهید شد. 

رفتارهای بیولوژیک سگ ها نگهداری از سگ ها خود حداقل نیاز به دانش و شناختی کلی از سگ ها دارد. مطلب زیر به رفتارها و عادات سگ ها و نشانه های این رفتارها و عادات می پردازد.

اگر می خواهید چمن بکارید! در ادامه درباره ی فواید چمن برای زمین و باغ و باغچه و نیز با راهکارهایی در زمینه ی کاشت چمن که سبب رشد بهتر آن می شود آشنا شوید.

نحوه کاشت و نگهداری گل زنبق گیاه زنبق از خانواده زنبق ها و اکثر پیازهای این جنس قد بلند بوده و برای کاشت در گلدان مناسب نیستند اما چند واریته اصلاح شده پا کوتاه در دست است. در هنگام رشد علفی و سبزینه ای نور نسبی و در دوران گلدهی به نور کامل نیاز دارد.

پارچه رومبلی مناسب حیوانات خانگی حیوانات خانگی به ویژه گربه و سگ در کنار لذت بخش بودن و سرگرمی آنها ممکن است آسیب هایی را به وسایل و لوازم خانه وارد کنند. در ادامه با لوازم خانگی مناسب حیوانات خانگی آشنا خواهیم شد.

آشنایی با گل اسپاتی فیلوم و نگهداری آن در این مطلب با گل اسپاتی و نیز شیوه نگهداری، میزان نور، آبیاری و محیطی که باید در آن قرار داده شود آشنا خواهیم شد.

چگونه علایم حساسیت به حیوانات را بشناسیم اگر قصد خریدن حیوان خانگی دارید و می خواهید درباره مشکلات احتمالی سلامتی آگاه شوید و یا اینکه اگر پس از زندگی با حیوان خانگی دچار مشکلاتی شده اید، مطلب زیر را بخوانید تا با انواع علایم حساسیت به حیوانات خانگی آشنا شوید.

1 2 3 4 5 6 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است