سه شنبه ۹۸/۱/۶   Tue 19/3/26

خانه داری
راهنمای داشتن آشپزخانه ای مرتب بخش عمده ی خانه داری با آشپزخانه و نگهداری از آن سروکار دارد. مطلب زیر شما را با برخی از اساسی ترین کارها در زمینه ی مرتب نگه داشتن آشپزخانه آشنا می کند.

نحوه لکه زدایی ظروف هر کسی که تجربه شستن ظروف را داشته است حتما در مواجه با لکه ها و شستن آن ها دچار مشکل شده است. مطلب زیر شستن برخی از لکه های ظروف را آموزش می دهد.

شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی با کمترین میزان آب شستن لباس ها با استفاده از ماشین لباس شویی خود نکات ریزی دارد که توجه به آن ها سبب کاهش مصرف آب و شسته شدن تمیزتر لباس ها می شود. در ادامه با این نکات آشنا می شویم.

از بین بردن لکه سوختگی فرش و موکت یکی از بدترین لکه ها لکه سوختگی است. اما اگر لکه سوختگی فرش و موکت عمیق نباشد می توان در منزل آن را رفع نمود. ولی چگونه؟ در بخش اسرار خانه داری با ما همراه شوید تا راهکارهایی برای از بین بردن لکه سوختگی موکت و فرش پیشنهاد دهیم.

نحوه درست کردن تمیزکننده ها آیا تا بحال به درست کردن شوینده های خانگی فکر کرده اید؟ اگر پوستتان حساس است و به شوینده ها و تمیزکننده های کارخانه ای حساسیت دارید، می توانید آن ها را در خانه و به صورت بهداشتی درست کنید.

۷ ویژگی خانه دارهای حرفه ای! شاید در نگاه اول خانه داری و خانه دار بودن فعالیت ساده و کم زحمتی باشد. اما باید بگوییم که خانه داری یکی از پر زحمت ترین کارهای است که اگر بخواهیم به نحو احسنت آن را به سرانجام برسانیم حتما باید برای آن برنامه ریزی داشته باشیم و فوت و فن های آن را به خوبی بشناسید. 

راههای تمیز کردن تخته های آشپزی تخته های آشپزی و تمیز کردن آن ها یکی از دغدغه های هر خانه داری است. در ادامه با شیوه ی تمیز کردن تخته های آشپزی آشنا خواهیم شد.

ترفندهای خانه داری در ادامه با نحوه از بین بردن پرز لباس، مطلوب کردن هوای خانه، معرفی لکه بر طبیعی و نیز پاک کردن پرده کرکره ای آشنا خواهید شد.

جداکردن برچسب شیشه مات کن اگر شیشه مات کن را روی پنجره خانه یا محل کارتان نصب کرده اید و بخاطر برجای ماندن اثر آن جرات کندن آن را ندارید، مطلب زیر را بخوانید تا شیوه کندن آن را بیاموزید.

نکاتی برای خانه تکانی حمام حمام از جمله جاهایی است که نظافت صحیح آن برای سلامت جسمانی بسیار اهمیت دارد. در ادامه ضمن آموزش نظافت صحیح حمام، با اشتباهات رایج در این زمینه آشنا خواهیم شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 21 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است