چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

سبک زندگی
26 لباس عروس خاص و کم نظیر که تا به حال ندیده‌اید!!! 26 لباس عروس خاص و رویایی که تا به حال ندیده‌اید

درمان جوش صورت ؛ 22 روش فوق العاده برای آن اگر از جوش در صورت و سایر نقاط بدن رنج می‌برید، با مقاله 22 روش سریع برای درمان جوش صورت همراه شوید.

روش نگهداری از گل ها در خانه از آنجا که بیشتر مردم گل های خانگی دارند، بدون شک روش های نگهداری از گل های خانگی و آپارتمانی از مسایلی است که ریزه کاری هایی داشته و بدون مطالعه ممکن نخواهد بود. مقاله پیشرو به معرفی انواع گل های آپارتمانی و شیوه های نگهداری از آنها خواهد پرداخت.

آشنایی با نحوه نگهداری و تکثیر گل آگلونما گل آگلونما از جمله ی گل های آپارتمانی پر طرفدار است که مقاله زیر به نکاتی درباره ی پرورش و تکثیر این گل خانگی پرداخته است.

راهنمای داشتن آشپزخانه ای مرتب بخش عمده ی خانه داری با آشپزخانه و نگهداری از آن سروکار دارد. مطلب زیر شما را با برخی از اساسی ترین کارها در زمینه ی مرتب نگه داشتن آشپزخانه آشنا می کند.

نحوه مراقبت از لاک پشت یکی از حیوانات خانگی محبوب و کم دردسر لاک پشت است. نگهداری از لاک پشت اصول و روشهای خاص خود را دارد که مطلب زیر به آن خواهد پرداخت.

نحوه لکه زدایی ظروف هر کسی که تجربه شستن ظروف را داشته است حتما در مواجه با لکه ها و شستن آن ها دچار مشکل شده است. مطلب زیر شستن برخی از لکه های ظروف را آموزش می دهد.

روش تعویض گلدان گیاهان تعویض گلدان ریزه کاری ها و نکات مهمی دارد که اگر بدرستی انجام نشود ممکن سبب پلاسیده شدن گل شود. در این مطلب با شیوه ی صحیح تعویض گلدان آشنا خواهید شد. 

رفتارهای بیولوژیک سگ ها نگهداری از سگ ها خود حداقل نیاز به دانش و شناختی کلی از سگ ها دارد. مطلب زیر به رفتارها و عادات سگ ها و نشانه های این رفتارها و عادات می پردازد.

شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی با کمترین میزان آب شستن لباس ها با استفاده از ماشین لباس شویی خود نکات ریزی دارد که توجه به آن ها سبب کاهش مصرف آب و شسته شدن تمیزتر لباس ها می شود. در ادامه با این نکات آشنا می شویم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 108 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است