چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

سبک زندگی
اگر می خواهید چمن بکارید! در ادامه درباره ی فواید چمن برای زمین و باغ و باغچه و نیز با راهکارهایی در زمینه ی کاشت چمن که سبب رشد بهتر آن می شود آشنا شوید.

از بین بردن لکه سوختگی فرش و موکت یکی از بدترین لکه ها لکه سوختگی است. اما اگر لکه سوختگی فرش و موکت عمیق نباشد می توان در منزل آن را رفع نمود. ولی چگونه؟ در بخش اسرار خانه داری با ما همراه شوید تا راهکارهایی برای از بین بردن لکه سوختگی موکت و فرش پیشنهاد دهیم.

نحوه درست کردن تمیزکننده ها آیا تا بحال به درست کردن شوینده های خانگی فکر کرده اید؟ اگر پوستتان حساس است و به شوینده ها و تمیزکننده های کارخانه ای حساسیت دارید، می توانید آن ها را در خانه و به صورت بهداشتی درست کنید.

عوامل موثر و آسیب های مد روز و مد گرایی (Fashionable and fashionista) این روزها مد روز دغدغه ی بسیاری از افراد جامعه به خصوص قشر جوان می باشد. بیست ستون در این مقاله به عوامل موثر و آسیب های مد روز و مد گرایی می پردازد.

راهنمای خرید وسایل آرایش امروزه استفاده از وسایل آرایش به عنوان بخشی از امور روزانه خانم ها شده است، خرید لوازم آرایشی و انتخاب برند مناسب و سازگار با پوست، می تواند در کنار زیبایی، سلامت پوست تان را تضمین کند .

۷ ویژگی خانه دارهای حرفه ای! شاید در نگاه اول خانه داری و خانه دار بودن فعالیت ساده و کم زحمتی باشد. اما باید بگوییم که خانه داری یکی از پر زحمت ترین کارهای است که اگر بخواهیم به نحو احسنت آن را به سرانجام برسانیم حتما باید برای آن برنامه ریزی داشته باشیم و فوت و فن های آن را به خوبی بشناسید. 

نحوه کاشت و نگهداری گل زنبق گیاه زنبق از خانواده زنبق ها و اکثر پیازهای این جنس قد بلند بوده و برای کاشت در گلدان مناسب نیستند اما چند واریته اصلاح شده پا کوتاه در دست است. در هنگام رشد علفی و سبزینه ای نور نسبی و در دوران گلدهی به نور کامل نیاز دارد.

راههای تمیز کردن تخته های آشپزی تخته های آشپزی و تمیز کردن آن ها یکی از دغدغه های هر خانه داری است. در ادامه با شیوه ی تمیز کردن تخته های آشپزی آشنا خواهیم شد.

پارچه رومبلی مناسب حیوانات خانگی حیوانات خانگی به ویژه گربه و سگ در کنار لذت بخش بودن و سرگرمی آنها ممکن است آسیب هایی را به وسایل و لوازم خانه وارد کنند. در ادامه با لوازم خانگی مناسب حیوانات خانگی آشنا خواهیم شد.

ترفندهای خانه داری در ادامه با نحوه از بین بردن پرز لباس، مطلوب کردن هوای خانه، معرفی لکه بر طبیعی و نیز پاک کردن پرده کرکره ای آشنا خواهید شد.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 108 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است