چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

سبک زندگی
آشنایی با گل اسپاتی فیلوم و نگهداری آن در این مطلب با گل اسپاتی و نیز شیوه نگهداری، میزان نور، آبیاری و محیطی که باید در آن قرار داده شود آشنا خواهیم شد.

جداکردن برچسب شیشه مات کن اگر شیشه مات کن را روی پنجره خانه یا محل کارتان نصب کرده اید و بخاطر برجای ماندن اثر آن جرات کندن آن را ندارید، مطلب زیر را بخوانید تا شیوه کندن آن را بیاموزید.

چگونه علایم حساسیت به حیوانات را بشناسیم اگر قصد خریدن حیوان خانگی دارید و می خواهید درباره مشکلات احتمالی سلامتی آگاه شوید و یا اینکه اگر پس از زندگی با حیوان خانگی دچار مشکلاتی شده اید، مطلب زیر را بخوانید تا با انواع علایم حساسیت به حیوانات خانگی آشنا شوید.

روش های ساده برای تازه نگه داشتن گل ها گل یکی از بهترین هدایایی است که عزیزان تان می توانند برای شما هدیه آورند. در این مقاله چندین روش برای تازه نگه داشتن گل ها و طولانی کردن عمر آن ها آورده است.

آشنایی با گل سینرر یا سینره در این مطلب به گل سینره خواهیم پرداخت و با شیوه کاشت و نگهداری این گل آپارتمانی آشنا خواهیم شد. 

راهنمای انتخاب پرنده خانگی مطلب زیر را پیش از خریدن پرنده بعنوان حیوان خانگی بخوانید. در این مطلب مناسب ترین پرنده ها برای خانه معرفی شده اند.

نکاتی برای خانه تکانی حمام حمام از جمله جاهایی است که نظافت صحیح آن برای سلامت جسمانی بسیار اهمیت دارد. در ادامه ضمن آموزش نظافت صحیح حمام، با اشتباهات رایج در این زمینه آشنا خواهیم شد.

تکنیک های خانه تکانی که نمی دانید! خانه داری از جمله مسئولیت های مهمی است که ریزه کاری های خود را دارد. برای داشتن خانه ای تمیز و منظم به نکات زیر توجه کنید.

نحوه کاشت خیار چنبر شیوه کاشت، آبیاری، مراقبت و تکثیر خیار چنبر را در خانه در این مطلب ببینید.

آلوده ترین چیزهایی که با آن در تماسید در طی روز با وسایل زیادی سروکار داریم که ممکن است به دلیل استفاده همیشگی از آن ها از آلوده بودن آن ها غافل باشیم. در ادامه با آلوده ترین چیزهایی که بدون شک شما هم با آن تماس دارید آشنا خواهیم شد.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 108 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است