دوشنبه ۹۷/۹/۲۶   Mon 18/12/17

اخبار
زمان: واقعیتی که وجود ندارد یا حقیقتی که واقعیت ندارد! زمان: واقعیتی که وجود ندارد یا حقیقتی که واقعیت ندارد!

بینواتر از الیور توئیست .... یادداشتی بر تئاتر جنجالی "بینوایان" تازه ترین اثر حسین پارسایی

اسرار زندگی ترامپ ترامپ شخصیت نوظهوری که را بارها اسم آن را شنیده ایم. رئیس جمهور حال حاضرکشور آمریکا که جزو قدرتمندترین و با نفوذترین افراد جهان محسوب می‌شود. در دنیای سیاست، همواره بحث بر سر قدرت و توانایی‌های ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، جالب و جذاب بوده و هست.

ابوطالبی: از حرکت به سوی بحران زایی بیشتر خودداری کنیم ‏معاون سیاسی دفتر رییس جمهور اظهار کرد: از حرکت به سوی بحران زایی بیشتر که به نفع کشور نمی ‌باشد، خودداری کنیم.

ظریف: تهدید و تحریم راه حل مشکلات میان کشورها نیست وزیر امور خارجه کشورمان گفت: محاصره، تحریم، تهدید و مجازات نمی‌تواند برای حل بحران در شورای همکاری خلیج فارس نتیجه بخش باشد.

کنعانی‌مقدم : انقلابی‌گری با آشوبگری فرق دارد یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: بیانات رهبری در چارچوب قانون است و منظور ایشان از کلمه آتش به اختیار کاملا روشن است نباید با سوء تفسیر از این کلمه دست به اقدامات خودسرانه زد.

نطق اضطراری در روز حادثه تروریستی در مجلس نماینده مردم رودبار در مجلس با اشاره به حمله تروریستی روز چهارشنبه گذشته به مجلس گفت که تاکید رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان حفظ آرامش جلسه در حین این حادثه بود.

امیرعبداللهیان: عربستان مظنون اصلی وقایع تروریستی تهران است دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل، ریاض را مظنون اصلی وقایع تروریستی تهران دانست.

اعتراض به ابطال ۱۷۰ هزار رای در انتخابات میان‌دوره‌ای اصفهان رییس سنی مجلس دهم با اشاره به تایید اعتبارنامه حسن کامران در صحن علنی مجلس گفت: اعتراض نمایندگان معترض به روند انتخابات میان‌دوره‌ای اصفهان، ابطال بیش از ۱۷۰ هزار رای و ردصلاحیت نیروهای اصلاح‌طلب بود.

عضو منتخب شورای شهر تهران: در مورد شهردار آینده به جمع بندی نرسیدیم گمانه زنی های رسانه ای در مورد شهردار صحت ندارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 149 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است