جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

اخبار
تا دیر نشده است دست بکار شوید! هشداری برای مسئولین تا دیر نشده است دست بکار شوید!

نماینده سراوان و فحاشی او در گمرک آقای نماینده سراوان  "تو... میخوری از من دستور نمیگیری، تو غلط میکنی از من دستور نمیگیری!" مشتی که قطعا نمونه خروار نیست!

شبکه من و تو یا من و انگلیس! یک روشنگری ساده بر سیاست های شبکه ماهواره ای "من و تو"

زمان چیست ! واقعیتی که وجود ندارد یا حقیقتی که واقعیت ندارد! زمان چیست ! واقعیتی که وجود ندارد یا حقیقتی که واقعیت ندارد!

بینواتر از الیور توئیست .... یادداشتی بر تئاتر جنجالی "بینوایان" تازه ترین اثر حسین پارسایی

اسرار زندگی ترامپ ترامپ شخصیت نوظهوری که را بارها اسم آن را شنیده ایم. رئیس جمهور حال حاضرکشور آمریکا که جزو قدرتمندترین و با نفوذترین افراد جهان محسوب می‌شود. در دنیای سیاست، همواره بحث بر سر قدرت و توانایی‌های ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، جالب و جذاب بوده و هست.

ابوطالبی: از حرکت به سوی بحران زایی بیشتر خودداری کنیم ‏معاون سیاسی دفتر رییس جمهور اظهار کرد: از حرکت به سوی بحران زایی بیشتر که به نفع کشور نمی ‌باشد، خودداری کنیم.

ظریف: تهدید و تحریم راه حل مشکلات میان کشورها نیست وزیر امور خارجه کشورمان گفت: محاصره، تحریم، تهدید و مجازات نمی‌تواند برای حل بحران در شورای همکاری خلیج فارس نتیجه بخش باشد.

کنعانی‌مقدم : انقلابی‌گری با آشوبگری فرق دارد یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: بیانات رهبری در چارچوب قانون است و منظور ایشان از کلمه آتش به اختیار کاملا روشن است نباید با سوء تفسیر از این کلمه دست به اقدامات خودسرانه زد.

نطق اضطراری در روز حادثه تروریستی در مجلس نماینده مردم رودبار در مجلس با اشاره به حمله تروریستی روز چهارشنبه گذشته به مجلس گفت که تاکید رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان حفظ آرامش جلسه در حین این حادثه بود.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 149 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است