دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

اخبار سیاسی
روحانی: دوران رقابت‌ پایان یافته؛ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم رییس‌جمهور در دیدار سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام و جمعی از مدیران کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی با تشکر از مردم و رهبر معظم انقلاب به خاطر شکل‌گیری حماسه انتخابات ۹۶ گفت: پیروز انتخابات ملت است و دوران رقابت‌ها و بگو مگوها دیگر پایان یافته و امروز باید به خواسته‌ها و مطالبات مردم توجه کنیم.

عباس عبدي: ضرورت حمايت از قطر در برابر عربستان دخالت کردن یا نکردن در روابط میان قطر و عربستان. آیا باید از قطر در برابر عربستان دفاع کرد؟

عطریانفر قالیباف واقعا یک سیاستمرد نیست؛ این بنده خدا بازی خورد در گفتگوی مفصل با عطریانفر مطرح شد: قالیباف واقعا یک سیاستمرد نیست؛ این بنده خدا بازی خورد / اگر هر دو کاندیدای اصولگرا می ماندند، رئیسی 6 میلیون و قالیباف 4 میلیون رای می‌آورد/از توبه تتلو صحبت می کنید در حالی که روز انتخابات دخترهای مردم را در حوزه انتخابیه به آغوش گرفته؟!

جهانگیری : مبارزه با فساد در دولت دوازدهم ادامه می‌یابد جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر روز دوشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

مبلغ : تندروها دست به خودزنی زده‌اند یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: تندورهایی که امروز به دولت حمله می‌کنند و آن را مقصر حملات تروریستی می‌دانند متوجه نیستند که دست به یک خودزنی زده‌اند.

الیاس حضرتی: دولت در سایه موجب تقویت دولت و کاندیدای رقیب می‎شود اعضای کابینه سایه، از پتانسیل لازم برخوردار هستند تا هم برنامه‎های خود را برای انتخابات آینده تقویت کنند و هم قادر خواهند بود نقدی بر دولت مستقر ارائه دهند

منتتجب‌نیا: باید از فرصتی که در اختیار اصلاح طلبان است استفاده کنیم قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اصلاح طلبان نتیجه خوبی بدست آوردن گفت: از این فرصت طلایی باید به احسن وجه استفاده کنیم.

توضیح «بروجردی»درباره احتمال حضور یک زن در تیم تروریستی حادثه مجلس رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در مورد احتمال حضور یک زن در تیم تروریستی حادثه روز چهارشنبه در مجلس پاسخ داد.

اما و اگرها بر سر تائید اعتبارنامه منتخب اصفهان/ کامران نماینده می‎شود یا می‎رود؟ اعتراض اصلاح طلبان به اعتبارنامه منتخب اصفهان او را به تکاپو انداخته است تا نماینده بماند. از صحن علنی گرفته تا راهروهای مجلس، حسن کامران مشغول لابی کردن با دیگر نمایندگان مجلس است.

مقام معظم رهبری: نباید با تقسیم کردن مردم، کار بزرگ ملت در انتخابات را خراب کرد سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، عصر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است