چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

اخبار سیاسی
جهانگیری جای عارف را می‌گیرد در فضای امروز اصلاح طلبی جهانگیری می‌تواند نقشی بهتر و پررنگ تری از عارف بازی کند. شاید بتوان گفت فصل میدان داری عارف به پایان رسیده و دوران جهانگیری آغاز شده است.

محمود احمدی‌نژاد غروب کرد؛ برای همیشه /حرکت مرد سلفی‌های سیاسی ایران به سمت «درهای خروج» احمدی نژاد حالا از همیشه تنها تر شده است . هم پیوند با قدرت رسمی را از دست داده و هم از بدنه به صورت کامل جدا شده . او مانده و چند نفر دیگر . کسانی که معلوم نیست حتی در ادامه با او بمانند. احمدی نژاد گویا تمام شده ؛ برای همیشه .

روحانی: دوران رقابت‌ پایان یافته؛ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم رییس‌جمهور در دیدار سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام و جمعی از مدیران کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی با تشکر از مردم و رهبر معظم انقلاب به خاطر شکل‌گیری حماسه انتخابات ۹۶ گفت: پیروز انتخابات ملت است و دوران رقابت‌ها و بگو مگوها دیگر پایان یافته و امروز باید به خواسته‌ها و مطالبات مردم توجه کنیم.

عباس عبدي: ضرورت حمايت از قطر در برابر عربستان دخالت کردن یا نکردن در روابط میان قطر و عربستان. آیا باید از قطر در برابر عربستان دفاع کرد؟

عطریانفر قالیباف واقعا یک سیاستمرد نیست؛ این بنده خدا بازی خورد در گفتگوی مفصل با عطریانفر مطرح شد: قالیباف واقعا یک سیاستمرد نیست؛ این بنده خدا بازی خورد / اگر هر دو کاندیدای اصولگرا می ماندند، رئیسی 6 میلیون و قالیباف 4 میلیون رای می‌آورد/از توبه تتلو صحبت می کنید در حالی که روز انتخابات دخترهای مردم را در حوزه انتخابیه به آغوش گرفته؟!

جهانگیری : مبارزه با فساد در دولت دوازدهم ادامه می‌یابد جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر روز دوشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

مبلغ : تندروها دست به خودزنی زده‌اند یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: تندورهایی که امروز به دولت حمله می‌کنند و آن را مقصر حملات تروریستی می‌دانند متوجه نیستند که دست به یک خودزنی زده‌اند.

الیاس حضرتی: دولت در سایه موجب تقویت دولت و کاندیدای رقیب می‎شود اعضای کابینه سایه، از پتانسیل لازم برخوردار هستند تا هم برنامه‎های خود را برای انتخابات آینده تقویت کنند و هم قادر خواهند بود نقدی بر دولت مستقر ارائه دهند

منتتجب‌نیا: باید از فرصتی که در اختیار اصلاح طلبان است استفاده کنیم قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اصلاح طلبان نتیجه خوبی بدست آوردن گفت: از این فرصت طلایی باید به احسن وجه استفاده کنیم.

توضیح «بروجردی»درباره احتمال حضور یک زن در تیم تروریستی حادثه مجلس رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در مورد احتمال حضور یک زن در تیم تروریستی حادثه روز چهارشنبه در مجلس پاسخ داد.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است