شنبه ۹۷/۹/۲۴   Sat 18/12/15

اخبار سیاسی
واکنش علی مطهری به حوادث تروریستی تهران نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به حوادث تروریستی چهارشنبه گذشته مجلس واکنش نشان داد.

عضو هیات رییسه مجلس: مدیریت قالیباف باعث قفل شدن تهران شد وقتی مردم به فردی برای شورای شهر رای دادند یعنی اینکه روی این فرد حساب کرده‌اند.

عارف؛ بر صندلی شهرداری تهران تکیه می‌زند؟ عضو اصلاح طلب شورای شهر می گوید: شهردار آینده تهران به علت انبوه مشکلات و چالش های فراوانی که پیش رو دارد همواره محل نقد خواهد بود پس برای حفظ حرمت آیت الله هاشمی بهتر است آقای محسن هاشمی در شورای شهر بماند.

روحانی: عده‌ای نمی‌توانند آستانه تحمل‌شان را بالا ببرند تکیه بر گذشته نمی‌تواند ما را در دنیای رقابت‌ها پیش براند | برای تحقق وعده‌هایم تلاش خواهم کرد

موسویان: عربستان به 6 دلیل حملات تروریستی تهران را سازماندهی کرد «سید حسین موسویان» پژوهشگر دانشگاه پرینستون و عضو پیشین گروه مذاکره کننده هسته‌ای یکشنبه در مصاحبه با شبکه خبری آمریکا 'رئال نیوز' ، نقش عربستان در حملات تروریستی تهران را مورد بررسی قرار داد. 

محمد عطريانفر: بي‌کفايتي احمدي‌نژاد رابطه شهرداري و دولت را قطع کرد تغییر در شهرداری تهران و تاثیر آن را از زبان محمد عطریانفر، عضو حزب کارگزاران بخوانید.

یک زن؛ معمای حمله تروریستی داعش به مجلس/ عثمانی: چطور یک گونی اسلحه وارد مجلس شده است نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورود سه فرد مسلح به مجلس قابل توجیه نیست، گفت:‌ آنچه مسلم است این چند تروریست یک گونی اسلحه وارد مجلس کرده‌اند. همین که این مقدار اسلحه را تا محل ورود به مجلس و گیت ورودی رسانده‌اند نیز قابل قبول نیست.

اعتراض هاشم‌زایی به اعتبارنامه منتخب اصفهان اعتراض رئیس سنی مجلس دهم به اعتبارنامه منتخب اصفهان امروز یکشنبه در شعبه ۲ بررسی اعتبارنامه نمایندگان مورد رسیدگی قرار گرفت.

مجید انصاری:امیدواریم همه طرف‌ها، پرونده انتخابات را ببندند و مسیر توسعه کشور را هموارتر سازند معاون حقوقی رییس جمهوری تعهد دولت به اجرای کامل منشور حقوق شهروندی را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: رییس جمهور و دولت تدبیر و امید پای اجرای کامل مفاد منشور حقوق شهروندی به عنوان یک اعتقاد راسخ ایستاده‌اند.

توضیحاتی درباره تصاویر جدید ترور تهران در تلویزیون مدیر گروه برنامه‌های شبکه افق درباره‌ی بازخوردهای برنامه شب گذشته با موضوع حوادث ترویستی تهران از حضور کارشناس بی‌بی‌سی در برنامه تا پخش تصاویر تازه‌ای از این حادثه به بیان توضیحاتی پرداخت.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است