دوشنبه ۹۷/۹/۲۶   Mon 18/12/17

اخبار سیاسی
لاریجانی: تمهیدات نیروهای مسلح برای جلوگیری از وقایع تروریستی رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را درباره جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس درباره حادثه تروریستی ارائه و بیان کرد: حساسیت این موضوع در مجلس و دولت و نیروهای مسلح جدی است.

احمد خرم : مذاكرات بايد ادامه يابد ایران برای حل برخی از مشکلات داخلی و خارجی خود نیازمند رابطه با جهان است. به همین دلیل معتقدم که مذاکرات آتی باید با آمریکا صورت بگیرد.

حميدرضا جلايي‌پور : استقبال مشروط از طرح «دولت در سایه» وی هفته پیش این ایده‌اش را خبری و در بیانيه‌ای اعلام کرد: «نگاه دینی، مشارکت و نظارت هم «تکلیف» و «حق مردم» و هم فرصتی بزرگ برای دولت در انجام بهتر مسئولیت‌هاست.

آذر منصوری : عده‌ای حملات تروریستى را بهانه حمله به دولت کردند. عضو ارشد حزب اتحاد ملت ایران تاکید کرد: متاسفانه شاهد بودیم که عده‌ای به دلیل ناکامى در انتخابات، حملات تروریستى را بهانه‌ای برای حمله به دولت تبدیل کردند؛ بدون توجه به این مسئله که پیام داده شده از این واکنش‌ها چیست؟

نيش و نوش اصلاح‌طلبانه محمدرضا تاجيك، تحليلگر اصلاح‌طلب مي‌گويد كه «شرايط كنوني جريان اصلاحات با وجود موفقيت‌هايش هم نيش است و هم نوش. هم آب است و هم آتش.» جريان اصلاحات روي لبه تيزي حركت مي‌كند.

محمد هاشمی:عده‌ای در حادثه تروریستی اخیر از آب، کَره گرفتند وزارت اطلاعات خوب عمل کرده است| به جای تغییر وزیر کشور، با استانداران و فرمانداران خاطی برخورد شود

حسینعلی امیری: روحانی هنوز در حال بررسی كابینه است معاون پارلمانی رئیس‌جمهور می‌گوید: قطعاً خود آقای روحانی ارزیابی‌های خود را در زمینه انتخاب اعضای كابینه دارند، در این زمینه‌ بررسی‌هایی را خواهند داشت كه البته تا حدودی بررسی‌های خود را انجام داده‌‌اند و همچنان هم در حال مطالعه موضوع هستند. اما فعلا با كسی راجع به موضوع كابینه آینده صحبت نشده است.

وزیر اطلاعات: فرمانده عملیات تروریستی اخیر تهران به هلاکت رسید وزیر اطلاعات در گفتگوی ویژه خبری گفت فرمانده عملیات تروریستی تهران، توسط سربازان گمنام امام زمان به هلاکت رسیده است.

طبقه متوسط مدام حاکمیت را غافلگیر کرده است گفتگوی پیش‌روی‌تان تحلیلی است بر حوادث و رویدادهایی که در بهار96 در سپهر سیاسی ایران رخ داده است؛ از انتخابات ریاست‌جمهوری بیست و نهم اردیبهشت ماه، پیروزی قاطعانه اصلاح‌طلبان در شورای شهر تهران و هت‌تریک شکست‌های اصولگرایان گرفته تا تحریم قطر توسط کشورهای عربی و وقوع حوادث تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم امام(ره).

روحانی: شهامت می‌خواهد کسی برای مصالح جامعه اسلامی در برابر ‏دشمنان دست صلح دراز کند رئیس‌جمهور در مراسم تجلیل از خادمان قرآنی، قرآن را کتاب هدایت و خاندان رسالت را مایه خیر کثیر ‏توصیف کرد و گفت: این دو گوهر گرانبها و دو ثقل اکبر هر دو معجزه الهی بوده و مایه افتخار ما مسلمانان ‏هستند.‏

صفحه اول 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است