شنبه ۹۷/۸/۲۶   Sat 18/11/17

اخبار سیاسی
حضور زن داعشی در عملیات مجلس و درخواست مسلح شدن نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم ارائه روایت واحد ازسوی فرماندهی حفاظت و حراست مجلس، درباره برخی مسائل همچون حضور یک زن در عملیات مجلس، تبدیل شدن بخشی از ساختمان مراجعات مردمی به موزه و مسلح شدن عمومی نمایندگان توضیحاتی ارائه کرد.

کواکبیان: حمله تروریستی داعش انتقام گیری از مردم سالاری و جمهوریت نماینده تهران در مجلس حمله تروریستی داعش در روز چهارشنبه هفته گذشته به حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس را نوعی انتقام گیری از مردم سالاری و جمهوریت در ایران عنوان کرد.

واکنش حسام‌الدین آشنا نسبت به فهرست‌های مختلف از ترکیب دولت دوازدهم مشاور فرهنگی رئیس جمهور به انتشار لیست‌های مختلف از ترکیب دولت دوازدهم واکنش نشان داد.

حمله داعش در تهران به چه معناست؟ تلاش های سازمان یافته و هماهنگی در غرب آسیا به سرکردگی عربستان برای منزوی کردن ایران در جریان است. محمد بن سلمان معاون ولیعهد عربستان ماه گذشته در مصاحبه ای گفته بود که ریاض جبهه های جنگ را به ایران منتقل خواهد کرد. این رویکرد های ضد ایران مورد استقبال ترامپ نیز قرار گرفته است.

آیت‌الله جنتی: در احراز صلاحیت‌ها از دستگاه‌های امنیتی کمک می‌گیریم دبیر شورای نگهبان گفت: اخلال در امنیت، جنگ با خدا و پیامبر است و کسانی که ناامنی ایجاد می کنند اهل فساد بر روی زمین هستند و مجازات‌شان نیز سنگین است.

جزئیات بیشتر از حادثه تروریستی تهران با کشف خودروی تروریست‌ها نیروی انتظامی از کشف خودروی تروریست‌های حادثه مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) خبر داد.

هر سه قوه از 2030 با خبر بودند صفحه اینستاگرام رئيس جمهور اسنادی از ٢٠٣٠ را منتشر کرد که نشان می‌دهد هر سه قوه از جزئیات آن با خبر بودند.

روایت عضو جمنا: این انتخابات رای اولی‌های پیرمرد و پیرزن داشت محمد حسینی با اشاره به بزرگترین نقطه ضعف اصولگرایان در انتخابات،گفت: مجموعه‌ای از کسانی که در گذشته انتخابات را تحریم می‌کردند این بار برای انتخاب نشدن آقای رییسی وارد صحنه شدند یعنی در این انتخابات رای اولی‌های پیرمرد و پیرزن هم داشتیم!

داریوش قنبری : در جریان اصلاح طلبی گزینه های خوبی برای شهرداری داریم نیروهای توانمندی در جریان اصلاحات وجود دارد که می توانند برای شهردار شدن مفید باشند.

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود مسئول دفتر علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد که در زمان وقوع حادثه تروریستی مجلس به دلیل کمین یکی از تروریست ها، ۴ ساعت در اتاقش محبوس شده بود، روایتش از حمله تروریستی را تعریف کرد و گفت که اگر شهید فلاح از نیروهای خدماتی مجلس نبود بیشتر کارکنان و مسئولان دفاتر طبقه چهارم به شهادت می رسیدند.

صفحه اول 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است