پنجشنبه ۹۷/۱۱/۴   Thu 19/1/24

اخبار سیاسی
داریوش قنبری : در جریان اصلاح طلبی گزینه های خوبی برای شهرداری داریم نیروهای توانمندی در جریان اصلاحات وجود دارد که می توانند برای شهردار شدن مفید باشند.

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود مسئول دفتر علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد که در زمان وقوع حادثه تروریستی مجلس به دلیل کمین یکی از تروریست ها، ۴ ساعت در اتاقش محبوس شده بود، روایتش از حمله تروریستی را تعریف کرد و گفت که اگر شهید فلاح از نیروهای خدماتی مجلس نبود بیشتر کارکنان و مسئولان دفاتر طبقه چهارم به شهادت می رسیدند.

معاون رئیس جمهوری در امور مجلس: نرمش قهرمانانه برگرفته از سیره نبوی و علوی است معاون رئیس جمهوری در امور مجلس با اشاره به صلح امام حسن(ع) و تعبیر نرمش قهرمانانه که مقام معظم رهبری برای این واقعه به کار برده اند، گفت: صلح امام حسن(ع) حاصل نرمش قهرمانانه و درواقع، تدبیری در راستای حفظ منافع امت بود و پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و برجام نیز از سنخ همین موضوع است.

جهانگیری: انتخابات تمام شد، از آن فضا فاصله بگیریم/ بیکاری یک ابرچالش برای کشور است معاون اول رئیس جمهور گفت: کشور باید از فضای انتخاباتی فاصله بگیرد.

یکی از دفاتر نمایندگان به عنوان سند جنایت تروریسم بدون بازسازی باقی می‌ماند سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است بخشی از سالن مراجعین مردمی و یکی از دفاتر نمایندگان به شکل سمبلیک به عنوان سند جنایت تروریسم بدون بازسازی باقی بماند.

عباس عبدی:عملیات داعش در تهران،برای روحیه دادن به اعضای این گروه بود عباس عبدی به این پرسش که آیا عملیات داعش در ایران ادامه میابد یا خیر و نیز به تحلیل حملات تهران توسط داعش می پردازد.

بازداشت ۷ نفر از عوامل پشتیبانی حوادث تروریستی تهران در فردیس رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: ۷ نفر از عوامل پشتیبانی حوادث تروریستی تهران در شهرستان فردیس البرز دستگیر شدند.

تاکید وزیر دادگستری بر رسیدگی سریع‌تر به پرونده مدیران کانال‌های تلگرامی وزیر دادگستری رسیدگی سریع‌تر به پرونده مدیران برخی کانال‌های تلگرامی را که از اسفندماه ٩٥ بازداشت شدند، مورد تاکید قرار داد.

سهم اصلاح‎طلبان و اصولگرایان در کابینه دوازدهم تاثیر انتخابات مجلس و تغییر ترکیب و سهم احزاب سیاسی مجلس شورای اسلامی چه تاثیری در کابینه دولت دوازدهم و وزرای پیشنهادی روحانی دارد؟

اتاق فکر داعش با هدف از پای درآوردن دولت روحانی وارد عمل شد حمله داعش در ماههای نخست دولت دوازدهم چه پیامدهایی برای دولت حسن روحانی دارد؟

صفحه اول 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است