جمعه ۹۷/۱۲/۳   Fri 19/2/22

اخبار سیاسی
اولین جوان ایرانی به داعش پیوست ایرانی ساکن آمریکا به عضویت گروه داعش درامد

«دورانِ سیاسی» قالیباف به پایان رسید؟ /پرویز کاظمی: رئیسی در انتخابات مشهور شد اما محبوب نیست /گفتمان ناطق‌نوری باید به کمک اصولگرایان بیاید وزیر رفاه دولت نهم بر این اعتقاد است که «اصولگرایان پایگاه اجتماعی خود را بر اثر رفتارها، عملکردها و تصمیم گیری های سیاسی، اجرایی و تقنینی که از سال 84 تا کنون داشتند از دست دادند در مقابل گرچه گفتمان اعتدال تحول زیادی در جامعه یا عرصه مدیریتی کشور ایجاد نکرد اما تنش های ما چه در داخل و چه در عرصه بین الملل جای خود را به آرامش داد بنابراین پایگاه اجتماعی این گفتمان تقویت شد.»

مرکز فروش اعضای بدن انسان توسط داعش داعش اعضای بدن گروگان ها را می فروشد

حجاج از عربستان به عنوان سوغاتی سم می آورند ! رنگ زعفران وارد شده از عربستان سرطان زاست

سپاه برای حمله به عربستان منتظر دستور رهبر است سعودی ها باید برای دروغ خود عذرخواهی کنند

ایران از سوی اسرائیل تهدید به حمله اتمی شد تهدید حمله اتمی به ایران توسط اسرائیل

پیام تبریک فرمانده بسیج به روحانی: دههامیلیون بسیجی آماده کمک برای رفع مشکلات کشور آخرین اخبار سیاسی،اخبار روزنامه ها،جدیدترین اخبار سیاسی,روزنامه های سیاسی،اخبار،اخبارسیاسی،اخبار ایران،اخبار روز،آخرین اخبار,اخبار سیاسی ایران و جهان،اخبار جدید،اخبار اجتماعی,اخبار روز سیاسی

خنده ظریف ، زیباترین خنده ی دنیا در سال 2015 خنده جهانی محمد جواد ظریف + تصویر

راز «شکستِ سنگین» اصولگرایان مقابل روحانی /استراتژی احمدی‌نژاد به کمک راست‌گرایان نیامد رد صلاحیت بسیاری از چهره‌های اصول‌گرا و شکست رییسی از روحانی باعث شد تا تمام سرمایه‌های اصول‌گرا در سپهر سیاست ایران از بین برود. دیگر نمی‌شود اصول‌گرایی را پیدا کرد که طعم شکست در انتخابات را نچشیده باشد.

کدخدایی: نحوه رسیدگی به شکایات در انتخابات ریاست‌جمهوری سخنگوی شورای نگهبان درباره نحوه رسیدگی به شکایات در انتخابات ریاست‌جمهوری توضیحاتی را ارائه داد.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است