دوشنبه ۹۷/۹/۱۹   Mon 18/12/10

اخبار سیاسی
دستگیری 5 نفر از عوامل مرتبط با گروه تروریستی داعش در بندر جاسک رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: 5 نفر از عوامل مرتبط با گروه تروریستی داعش در بندر جاسک دستگیر شدند.

وزیر علوم با اقدام عاجل مانع نابودی تدریجی مراکز آموزش عالی غیردولتی شود نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از بی‌مهری برخی دست اندرکاران وزارت علوم به مراکز آموزش غیر دولتی از فرهادی خواست با اقدام عاجل مانع نابودی تدریجی این مراکز شود.

تشریح روال مسلح شدن نمایندگان/بیدارباش سیاسی- امنیتی در پی حمله تروریستی چهارشنبه داعش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح روال مسلح شدن نمایندگان به سوابق این مسئله اشاره کرد و حادثه تروریستی روز چهارشنبه را منجر به بیدارباش سیاسی-امنیتی در کشور دانست.

شکایت خانواده‌های مدیران کانال‌های تلگرامی از قوه قضاییه به کمیسیون اصل ۹۰ جمعی از خانواده‌های مدیران کانال‌های تلگرامی به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شکایت کردند.

کمالوندی: تغییر نام راکتور اراک برای حفظ ماهیت آب سنگین آن است سخنگوی سازمان انرژی اتمی تغییر نام راکتور تحقیقاتی اراک به راکتور تحقیقاتی خنداب را در راستای حفظ ماهیت آب سنگین این راکتور در اسناد مربوط رسمی آژانس دانست.

راکتور تحقیقاتی آب سنگین اراک تغییر نام داد دومین نشست فصلی شورای حکام در سال 2017 روز دوشنبه به وقت محلی آغاز به کار کرد.

پزشکیان: مجلس با قدرت ایستاد، برای شهادت آماده بودیم نایب رییس مجلس اظهار کرد: مجلس ابهت و جسارت خود را نشان داد. ما برای شهادت آماده بودیم و از شهادت نمی‌ترسیم.

الیاس حضرتی: شانس محسن هاشمي و محمود حجتي، براي شهرداري تهران از بقيه بيشتر است الياس حضرتي، نماينده مجلس و عضو فراكسيون اميد گفت که شانس محسن هاشمي و محمود حجتي، براي شهرداري تهران از بقيه بيشتر است.

واکنش قاسمی به ضعف اطلاعات تاریخی تیلرسون سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کشورهای همسایه جنوبی را به مذاکره و خویشتنداری دعوت می‌کنیم.

خداحافظی محمود احمدی‌نژاد با مجمع تشخیص مصلحت؟ برخی تصور می‌کردند با درگذشت آیت‌ا... هاشمی، پس از پنج سال در مجمع تغییراتی صورت می‌گیرد، اما اولین جلسه مجمع در بهمن 95 به ریاست آیت‌ا...موحدی کرمانی در جایگاه رئیس موقت برگزار شد و خبری از معرفی اعضای جدید نشد.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 66 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است