شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

اخبار ورزشی
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره نارنجک هایی که در ورزشگاه آزادی زده شد باشگاه پرسپولیس در ارتباط با اتفاقات بازی پرسپولیس و تراکتورسازی و بویژه اظهارنظرهای مختلف در این ارتباط، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

تاج: اتفاقات بازی دیروز عجیب بود! رییس سازمان لیگ فو‌تبا‌ل ایران در حالی که مخالف رفتارهای روز گذشته (یکشنبه)‌ بازی تراکتورسازی و پر‌سپولیس است، می‌گوید چنین رفتارهایی در فو‌تبا‌ل اروپا هم عادی است و نمی توانیم بگوییم اتفاق بسیار بدی رخ داده است.

اولین واکنش کاپیتان پرسپولیس به برخورد تند برانکو  نورمحمدی قبل از بازی با تراکتور از لیست 18 نفره قرمزها خط خورد.

ارسال محرمانه نتایج بازرسی به AFC کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بررسی گزارش هیات اعزامی به ایران و عربستان در خصوص میزبانی دو کشور تصمیم گیری خواهد کرد.

دوستان و دشمنان کارلوس کی روش در ایران با اولین نشانه های لرزیدن پایه های حکومت کی روش، مخالفان او برای تخریبش به صف می شوند و در سمت مقابل، کی روش در تمام این سال ها مشغول پیش بردن شطرنج پیچیده ای است که مخالفان را از راه به در کند.

فاجعه همین نزدیکی‌هاست ورزشگاه از صدایش لرزید؛ دود غلیظی از زمین بلند شد و هوا را کدر کرد.

تساوی پرسپولیس برابر تراکتور به سود مدعیان/مسیر تیم برانکو عوض شد حساس ترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر در شرایطی با تساوی به پایان رسید که شاگردان برانکو برای چندمین بازی پیروزی را با تساوی عوض کردند و با از دست دادن دو امتیاز راهشان را عوض کردند!

برانکو: گلایه‌ای از بازیکنانم ندارم/ قلعه نویی: عدالت فوتبال اجرا نشد، باید پیروز می‌شدیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دلایل تساوی تیمش برابر تراکتورسازی را تشریح کرد و گفت: با وجود تمام تلاش هایی که انجام دادیم نتوانستیم به پیروزی برسیم. حریف خطرناک بود و می‌توانست پیروز شود.

دایی:استیماچ حق نداشت با من صحبت کن د/ استیماچ: خوب می‌دانم که به دایی چه گفتم سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت:‌ وظیفه استیماچ این نیست که با من صحبت کند و من می‌دانم که او به خاطر کسب نتایج ضعیفش در سپاهان تحت فشار است.

منچستر روی نوار نوسان/باخت دیگری در کارنامه فان‌خال ثبت شد شاگردان فان‌خال بعد از 2 هفته پیروزی متوالی مقابل وست‌برومویچ نتیجه را واگذار کردند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است