سه شنبه ۹۷/۶/۲۷   Tue 18/9/18

اخبار
ذوالفقاری: در مورد حمله تهران، نتایج خوبی طی ۴۸ ساعت گذشته توسط وزارت اطلاعات به دست آمده است ذوالفقاری گفت: درباره حوادث تروریستی تهران نتایج خوبی به دست آمده که در ساعات آینده این نتایج را توضیح می‌دهیم.  

رئیس جمهور: اقدام تروریستی تهران درواقع انتقام از دموکراسی است رئیس جمهورگفت: همواره وقتی ملت ایران پیروزی بزرگی به دست می آورد بدخواهان به دنبال این هستند ضربه ای به مردم و کشور وارد کنند.

ماجرای عکس سلفی نمایندگان در لحظه حمله تروریستی به مجلس/تحلیل مطهری و پزشکیان از حمله تروریستی داعش نواب رئیس اول و دوم مجلس به حوادث تروریستی تهران واکنش نشان دادند.

وزیر کشور:ماجراجویی گروهک‌های تروریستی خللی در اقتدار کشور ایجاد نمی‌کند وزیر کشور در صفحه اینستاگرام خود نوشت:اقدامات کور و مذبوحانه چند مزدور علیه جان هموطنانمان در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) موجب استحکام وحدت ملی و تقویت پایه‌های اقتدار و صلابت مردم انقلابی خواهد بود.

مجلس خبرگان رهبری اقدامات تروریستی تهران را محکوم کرد در پی حادثه تروریستی روز گذشته در تهران، مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه‌ای ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار این اقدام جنایتکارانه، اینگونه حرکات مذبوحانه را موجب ایجاد وحدت و همبستگی میان مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

مطهری: در دام تقابل با اعراب قرار نگیریم نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که ایران نباید در دام تقابل با اعراب قرار گیرد.

تابش: تروریست ها هدف‌شان راهیابی به صحن مجلس بود. نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت که هدف تروریست‌ها راهیابی به صحن مجلس شورای اسلامی بوده است.

وایس نیوز: داعش چندین ماه است پروپاگاندایی به زبان فارسی راه انداخته وایس نیوز نوشت: گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله مرگبار دیروز در قلب تهران پایتخت ایران را بر عهده گرفته است. حمله ای که به کشته شدن 12 نفر و زخمی شدن 42 نفر منجر شد. این اتفاقات اولین حمله داعش در خاک ایران بود که تنش بین ایران وعربستان را در منطقه تشدید کرده است.

هویت عوامل اقدام تروریستی دیروز شناسایی شد وزارت اطلاعات تا ساعاتی دیگر مشخصات عناصر تروریستی روز چهارشنبه تهران را منتشر خواهد کرد.

مراسم وداع با شهدا فردا در مجلس برگزار می‌شود سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم وداع با شهدای حوادث تروریستی روز گذشته تهران در مجلس خبر داد.

صفحه اول 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 149 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است