سه شنبه ۹۷/۶/۲۷   Tue 18/9/18

اخبار
عناصر تروریستی تهران پنج نفر بودند که سال ۹۵ وارد کشور شدند به اطلاع ملت شریف ایران می رساند؛ در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته هویت کامل عناصر تروریست تهران ( حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی ) و همچنین هسته های مرتبط شناسایی شدند.

بازدید هیاتی از کمیسیون امنیت ملی از محل حادثه تروریستی مجلس سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازدید هیات چهار نفره این کمیسیون از محل دو حادثه تروریستی حرم مطهر امام و مجلس شورای اسلامی و همچنین عیادت از مجروحان این حادثه در بیمارستان های طرفه، سینا و امام حسین (ع) خبر داد.

سرکرده اصلی تیم تروریستی «ماجرای دیروز» تهران کیست؟ ماجرای نیمروز دیروز تهران؛ این همان تعبیری بود که بسیاری آنرا برای حادثه ای تروریستی در قلب تهران به کار بردند.

یکی از عوامل تروریستی تهران تحت بازجویی است. فرمانده نیروی انتظامی گفت: یکی از عوامل تروریستی روز گذشته تهران ،دستگیر شده است و تحت بازجویی قرار دارد.

واکنش تلگرامی ابتکار به حوادث تروریستی دیروز تهران رییس سازمان حفاظت از محیط زیست در کانال تلگرامی خود، مطلبی را در واکنش به حوادث تروریستی دیروز تهران منتشر کرد.

عیادت رئیس و اعضای فراکسیون امید از مجروحین حادثه تروریستی مجلس رئیس، نائب رئیس و برخی اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشنبه) از مجروحین حادثه تروریستی چهارشنبه عیادت کردند.

آخرین وضعیت درمانی مجروحان حادثه تروریستی دیروز تهران معاون فنی و عملیات معاونت درمان وزارت بهداشت آخرین وضعیت درمانی مجروحان حادثه تروریستی دیروز در تهران را تشریح کرد.

تروریست زن وظیفه راهنمایی تروریست‌ها را به عهده داشته است یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه زن بازداشت شده عملیات تروریستی حرم مطهر اهل بخش‌های جنوبی کشور بوده است، گفت که این زن وظیفه راهبری و راهنمایی تروریست‌ها را داشته است.

ازسرگیری پذیرش مراجعین مردمی در مجلس متقاعباً اعلام می‌شود یک عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات علنی هفته آینده مجلس گفت که مجلس روز شنبه برای بازسازی و پاک‌سازی ساختمان اداری تعطیل خواهد بود.

اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در خصوص 2 واقعه تروریستی تهران مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در اطلاعیه‌ای از همه رسانه ها و همچنین مردم خواست اخبار خود را صرفا از مراجع معتبر اعلام شده یعنی؛ وزارت اطلاعات و وزارت کشور دریافت کنند.

صفحه اول 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 149 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است