جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

تکنولوژی
سئو | آموزش سئو و بهینه سازی سایت سئو یا SEO مخفف Search Engine Optimization می‌باشد که به معنی بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. در واقع سئو سایت به معنی کار کردن بر روی افزایش میزان کیفی و کمی بازدیدکننده‌ها می‌باشد.

موبایل: خوب، بد، زشت... (مضرات موبایل) آیا با مضرات موبایل آشنایی دارید؟

بررسی دوربین گیر 360 جدید سامسونگ شرکت های بزرگ همواره در ارتقای دوربین عکاسی بعنوان یکی از پرطرفدارترین ابزارهای الکترونیکی در رقابت هستند. این بار سامسونگ نسل جدید دوربین گیر 360 درجه را تولید کرده است و مطلب زیر به بررسی آن می پردازد.

اینتل پردازنده‌ های جدیدی از خانواده کبی لیک معرفی کرد اینتل با معرفی پردازنده‌ های جدید خانواده کبی لیک، درصدد رقابتی‌تر کردن بازار و پس گرفتن سهم ازدست‌رفته خود در سه‌ماهه اخیر از AMD است.

اعلام جزئیاتی از طرح هوشمندسازی کنتورهای گاز توسط همراه اول همراه اول در کنفرانس خبری امروز خود به ارائه اطلاعات از فعالیت‌های گذشته و اهداف آینده‌ی خود پرداخت. این اپراتور در بخشی از کنفرانس به هوشمندسازی کنتورها پرداخت

اعلام آمار برآیند ترابردپذیری و سهم بازار توسط همراه اول همراه اول در جریان کنفرانس خود به بیان آمارهایی از برآیند ترابردپذیری و سهم سیم‌کارت‌های این اپراتور پرداخت.

همراه اول و کسب دوباره‌ی رتبه اول در اپراتورهای تلفن همراه همراه اول در جریان کنفرانس خود اعلام کرد که این اپراتور بار دیگر رتبه‌ی نخست اپراتورهای کشور در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات را کسب کرده است.

اعلام آمار تعداد مشترکین دیتا و سیم کارت‌های ثبت شده‌ همراه اول همراه اول در مراسمی به معرفی خدمات جدید خود و ارائه آماری از کارهای گذشته پرداخته است.

آمازون سرویس پیام رسان Anytime را توسعه می‌دهد برقراری ارتباط همه جانبه از طریق فضاهای مجازی یکی از عرصه های مهم رقابت در بین کمپانی های سازنده برنامه های ارتباطی است. این بار کمپانی آمازون در حال کار روی سرویسی در همین زمینه است.

ساخت قلب مصنوعی به کمک تکنولوژی پرینت سه‌ بعدی یکی از مشکلات شایع در دنیای پزشکی نبود یا کمبود اعضا برای پیوند است. اخیراً در سوئیس محققان گام هایی مثبت در جهت ساخت قلب مصنوعی برداشته اند. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 82 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است