شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

اختراعات
اینتل پردازنده‌ های جدیدی از خانواده کبی لیک معرفی کرد اینتل با معرفی پردازنده‌ های جدید خانواده کبی لیک، درصدد رقابتی‌تر کردن بازار و پس گرفتن سهم ازدست‌رفته خود در سه‌ماهه اخیر از AMD است.

اعلام جزئیاتی از طرح هوشمندسازی کنتورهای گاز توسط همراه اول همراه اول در کنفرانس خبری امروز خود به ارائه اطلاعات از فعالیت‌های گذشته و اهداف آینده‌ی خود پرداخت. این اپراتور در بخشی از کنفرانس به هوشمندسازی کنتورها پرداخت

اعلام آمار برآیند ترابردپذیری و سهم بازار توسط همراه اول همراه اول در جریان کنفرانس خود به بیان آمارهایی از برآیند ترابردپذیری و سهم سیم‌کارت‌های این اپراتور پرداخت.

همراه اول و کسب دوباره‌ی رتبه اول در اپراتورهای تلفن همراه همراه اول در جریان کنفرانس خود اعلام کرد که این اپراتور بار دیگر رتبه‌ی نخست اپراتورهای کشور در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات را کسب کرده است.

اعلام آمار تعداد مشترکین دیتا و سیم کارت‌های ثبت شده‌ همراه اول همراه اول در مراسمی به معرفی خدمات جدید خود و ارائه آماری از کارهای گذشته پرداخته است.

آمازون سرویس پیام رسان Anytime را توسعه می‌دهد برقراری ارتباط همه جانبه از طریق فضاهای مجازی یکی از عرصه های مهم رقابت در بین کمپانی های سازنده برنامه های ارتباطی است. این بار کمپانی آمازون در حال کار روی سرویسی در همین زمینه است.

ساخت قلب مصنوعی به کمک تکنولوژی پرینت سه‌ بعدی یکی از مشکلات شایع در دنیای پزشکی نبود یا کمبود اعضا برای پیوند است. اخیراً در سوئیس محققان گام هایی مثبت در جهت ساخت قلب مصنوعی برداشته اند. 

چگونه یادگیری ماشینی علایق شما را در شبکه‌های اجتماعی پیش‌بینی می‌کند شبکه های اجتماعی برای سامان دادن به یادگیری و مطالب مورد نظر کاربران، از فناوری هوش مصنوعی بهره می گیرند. مطلب زیر به جزئیات استفاده از این فناوری می پردازد.

کنترل گوشی هوشمند با لبخند زدن از طریق فناوری EarFS پژوهشگران مؤسسه های تحقیقاتی در آلمان، اخیرا سیستمی برای تشخیص دستورات حرکتی چهره از طریق گوش توسعه داده‌اند.

کمپانی آلفابت، طرحی برای بهره‌برداری از انرژی زمین گرمایی دارد سرمایه‌گذاری کمپانی مادر گوگل، آلفابت در حوزه‌ی انرژی زمین گرمایی. کمپانی ایکس بخش پروژه‌های خاص آلفابت قصد ورود به حوزه‌ی انرژی‌ نو دارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 25 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است