چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

دانستنی های سفر
توصیه‌های حیاتی برای مسافرت با نوزاد چگونه با یک نوزاد سوار هواپیما شویم؟

دسرهای محبوب در شهرهای گوناگون اسکاتلند! سرزمین اسکاتلند در زمینه انواع دسر و بستنی بسیار متنوع است. در این مطلب با چندین نوع از دسرهای محبوب این کشور در شهرهای مختلف آن آشنا خواهیم شد.

آشنایی با کشور ژاپن آشنایی با کشور ژاپن

بهترین هدیه برای مسافر برای خودتان یا کسی که می خواهد سفر برود هدیه ها و وسایل جذابی وجود دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهد شد.

دانستنی هایی راجع به کشور ایسلند آشنا شوید در مطلب زیر با کشور ایسلند و فرهنگ، اعتقادات، وضعیت انرژی، و اطلاعات کوتاه درباره آن آشنا خواهید شد. 

از سرمای زمستان به کجا فرار کنیم؟ زمستان در ایران به معنای پایان دادن به سفر نیست و برعکس جاهایی در ایران هستند که فقط در زمستان مناسب سفر هستند. در ادامه با معروف ترین این مکان ها آشنا خواهیم شد.

مسافرت کم هزینه به بهترین مکان های دیدنی تماشای زیباترین مناطق توریستی با هزینه محدود !

چگونگی کمپ زدن در زمستان اگر اهل سفر کردن در زمستان هستید یا به ناچار در زمستان سفر می کنید، باید با شیوه چادر زدن و نکات آن آشنا شوید تا بتوانید از سفرتان لذت بیشتری ببرید و از هرگونه خطری در امان باشید.

11 روش برای ایمن ماندن در سفرهای خارجه افزایش هزینه ها، نا امنی، فشار کاری، دشوار بودن گرفتن ویزا از جمله خوان هایی است که باید پیش از سفر خارجی سپری کرد. اما لذت بردن از خود سفر خود نکاتی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

چگونه یک چمدان مناسب برای سفر رفتن انتخاب کنیم؟ چه نوع چمدان هایی برای مسافرت مناسب هستند؟

1 2 3 4 5 6 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است