چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

عجایب جهان
پل ناکجا آباد کجاست ؟(+تصاویر) پل ناکجا آباد کجاست پل ناکجا آباد در نروژ پل ناکجا آباد تصاویر پل ناکجا آباد,عکس های پل ناکجا آباد,عجایب گردشگری,ترسناک ترین پل های جهان,زیباترین پل های جهان,

تصاویر رستورانی منحصربفرد در ایتالیا رستوران گروتا پالازس از دل صخره های آهکی کنده شده منظره ی دریای آدریاتیک را در پیش رو دارد. رستوران گروتا پالازس در پولینانو آماره و در محلی قرار گرفته که مشابه آن در هیچ جای جهان وجود ندارد. این محل قرن ها است که بازدیدکنندگان را مسحور زیبایی خود کرده است.

کلیسای شفاف، یکی از عجیب ترین کلیساهای جهان (+تصاویر) طراحی کلیسای شفاف به گونه ای است که امکان عبور نور از آن وجود دارد. این کلیسا با توجه به موقعیت فرد می تواند هم کاملا توپر به نظر برسد و هم کاملا نامرئی و شفاف!

پارکی با مجسمه های عجیب و ترسناک در ایرلند (+تصاویر) پارکی با مجسمه های عجیب و ترسناک در ایرلند (+تصاویر)

اقامتگاه جادویی مونتانا در شیلی (+تصاویر) گاهی یک هتل خاص و متفاوت می تواند مقصد یک سفر هیجان انگیز باشد، راه های بسیاری وجود دارد تا یک هتل را به هتلی منحصر به فرد تبدیل سازد. برای برخی از هتل ها، موقعیت یک فاکتور کلیدی است و در برخی دیگر، معماری هتل خود یک جاذبه است. یکی از این هتل های متفاوت و دیدنی هتل مونتانا در شیلی است.

خانه‌هایی که ارواح در آن‌ها زندگی می‌کنند خانه‌هایی که ارواح در آن‌ها زندگی می‌کنند

باغ گردشگری کیهانی، باغی منحصر بفرد در جهان (+تصاویر) باغ گردشگری کیهانی، باغی منحصر بفرد در جهان (+تصاویر)

هتل هایی کم نظیر در دنیا + تصاویر معماری متفاوت و باورنکردنی هتل ها

عجیب ترین کلیسای دنیا + تصاویر کلیسایی شفاف با سازه ی مدرن در بلژیک

عمارت حیرت انگیز و میلیونی رئیس مایکروسافت زیباترین خانه برای ثروتمندترین مرد جهان + تصاویر

صفحه قبل 1 2 3 4 5 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است