یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

سفر و گردشگری
درباره پیست های اسکی ایران بیشتر بدانید «توچال» نزدیک ترین و شلوغ ترین پیست تهران است که در پایان خیابان ولنجک و در 3 کیلومتری میدان تجریش در منطقه شمیرانات قرار دارد.

حیران دیدنی‌ترین جاده جنگلی ایران+ تصاویر  روستای حیران به دلیل زیبایی طبیعی آن ، به عنوان یکی از منطقه‌ های نمونه گردشگری در ایران به شمار می ‌رود و با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب در سالیان اخیر، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

پل تاریخی لاتیدان که به طولانی‌ترین پل تاریخی ایران پل تاریخی لاتیدان که به طولانی‌ترین پل تاریخی ایران

پارکی با مجسمه های عجیب و ترسناک در ایرلند (+تصاویر) پارکی با مجسمه های عجیب و ترسناک در ایرلند (+تصاویر)

شاهکار معماری دنیا در اسپانیا ! شاهکار معماری دنیا در اسپانیا !

شاه ‌گلی یکی از مهم ‌ترین گردشگاه ‌های شهر تبریز شاه ‌گلی یکی از مهم ‌ترین گردشگاه ‌های شهر تبریز

مسیرهای امن کوهنوردی در شمال تهران مسیرهای امن کوهنوردی در شمال تهران

قصر هیمه جی در ژاپن (+تصاویر) قصر هیمه جی در شهر هیمه جی در جنوب غربی جزیره هونشو قرار دارد. این قصر اولین اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو از کشور ژاپن است

بزرگترین ساختمان یخی جهان بزرگترین ساختمان یخی جهان

اقامتگاه جادویی مونتانا در شیلی (+تصاویر) گاهی یک هتل خاص و متفاوت می تواند مقصد یک سفر هیجان انگیز باشد، راه های بسیاری وجود دارد تا یک هتل را به هتلی منحصر به فرد تبدیل سازد. برای برخی از هتل ها، موقعیت یک فاکتور کلیدی است و در برخی دیگر، معماری هتل خود یک جاذبه است. یکی از این هتل های متفاوت و دیدنی هتل مونتانا در شیلی است.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 53 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است