یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

سفر و گردشگری
دانستنی هایی راجع به کشور ایسلند آشنا شوید در مطلب زیر با کشور ایسلند و فرهنگ، اعتقادات، وضعیت انرژی، و اطلاعات کوتاه درباره آن آشنا خواهید شد. 

11 روش برای ایمن ماندن در سفرهای خارجه افزایش هزینه ها، نا امنی، فشار کاری، دشوار بودن گرفتن ویزا از جمله خوان هایی است که باید پیش از سفر خارجی سپری کرد. اما لذت بردن از خود سفر خود نکاتی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

دسرهای محبوب در شهرهای گوناگون اسکاتلند! سرزمین اسکاتلند در زمینه انواع دسر و بستنی بسیار متنوع است. در این مطلب با چندین نوع از دسرهای محبوب این کشور در شهرهای مختلف آن آشنا خواهیم شد.

از سرمای زمستان به کجا فرار کنیم؟ زمستان در ایران به معنای پایان دادن به سفر نیست و برعکس جاهایی در ایران هستند که فقط در زمستان مناسب سفر هستند. در ادامه با معروف ترین این مکان ها آشنا خواهیم شد.

بهترین هدیه برای مسافر برای خودتان یا کسی که می خواهد سفر برود هدیه ها و وسایل جذابی وجود دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهد شد.

چگونه یک چمدان مناسب برای سفر رفتن انتخاب کنیم؟ چه نوع چمدان هایی برای مسافرت مناسب هستند؟

10 جاذبه طبیعی شگفت انگیز (+تصاویر) در این مطلب با معروف ترین جاذبه های طبیعی گردشگری دنیا آشنا خواهیم شد.

چگونگی کمپ زدن در زمستان اگر اهل سفر کردن در زمستان هستید یا به ناچار در زمستان سفر می کنید، باید با شیوه چادر زدن و نکات آن آشنا شوید تا بتوانید از سفرتان لذت بیشتری ببرید و از هرگونه خطری در امان باشید.

برای پیاده روی اربعین چطور آماده شویم؟ اگر در اربعین قصد عزیمت به سمت کربلای معلی به صورت پیاده دارید مطلب زیر را بخوانید تا با نکاتی که مخصوص سفر اربعین گرداوری شده است آشنا شوید. 

خلیج هالونگ بای، سرزمین اژدهای نشسته (+تصاویر) خلیج هالونگ بای یکی از مکانهای دیدنی ویتنام می باشد. خلیج هالونگ بای که در شرق ویتنام قرار دارد، در سال 1994 به عنوان میراث جهانی یونسکو شناخته شد و قسمتی از آن به طور کامل تحت حفاظت سازمان‌ محیط زیست قرار دارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 53 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است