یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

درباره ما

درباره ما

در عصر حاضر که عصر ارتباطات نام‌گذاری شده است، برخلاف عصر صنعتی که با انقلاب صنعتی فرانسه آغاز گردید، سرعت پیشرفت تکنولوژی و گسترش آن در جهان، بسیار سریع بوده تا جایی که با انتشار مطلبی، اخبار و اطلاعات آن در کمتر از چند دقیقه در سراسر جهان، در تمام نقاط منتشر می‌گردد.

این خصوصیت بارز عصر ارتباطات باعث ایجاد تغییر و به نوعی بهبود در سبک زندگی افراد و فرهنگ زندگی خانواده‌ها شده است. توسعه روزافزون شبکه‌های اینترنتی و امکان دسترسی آسان به اینترنت و همگانی شدن لوازم الکترونیکی مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و سایر دستگاه‌های هوشمند، تاثیر زیادی بر روی فرهنگ مردم و نحوه برخورد آن‌ها با دنیای پیرامون گذاشته است، به‌طوری‌که برای یافتن اطلاعات مربوط به نیاز روزمره و خرید محصولات، دیگر نیاز به خریدن روزنامه و مجله و یا رفتن به فروشگاه‌ها نیست و اکثر اطلاعات موثق و محصولات معتبر و به‌روز، به‌صورت آنلاین قابل‌دسترس می‌باشد.

جامعه مجازی ایران نیز در حال رشد و توسعه است و در چند سال آینده به بلوغ خود نزدیک خواهد شد. تاثیر فناوری‌های جدید  در سال‌های اخیر در توسعه جامعه مجازی ایران بسیار زیاد بوده و در چند سال اخیر شاهد افزایش ایجاد وب‌سایت‌ها در زمینه‌های گوناگون از قبیل مجله‌های اینترنتی در این جامعه مجازی تازه ساختاریافته بوده‌ایم.

 اما متاسفانه اکثر این مجله‌های اینترنتی ایجادشده، فاقد مطالعه و تحلیل‌های جامع چه از لحاظ سلیقه و فرهنگ کاربران ایرانی و چه از لحاظ فنی می‌باشند و در برخی موارد مانند چیدمان وب‌سایت، ساختار و دسته‌بندی مطالب و رنگ‌بندی وب‌سایت، نحوه نمایش محتوا و مقالات در وب‌سایت و نحوه نمایش تبلیغات در وب‌سایت، فاقد استانداردهای لازم برای استفاده مناسب کاربران و راحتی آن‌ها می‌باشند.

مجله اینترنتی بیست ستون، به عنوان وب‌سایت جامع خبری خانواده، سعی نموده با تحلیل عملکرد بیش از 100 مجله اینترنتی ایران و شناسایی نقاط ضعیف عملکردی آن‌ها، وب‌سایتی مناسب با ساختاری صحیح و جذاب با رعایت استانداردهای بین‌المللی برای مخاطبان خود ایجاد نماید.

گروه مجله اینترنتی بیست ستون با مشخص نمودن جامعه مخاطبان خود، قبل از طراحی وب‌سایت و تحقیق در خصوص خواسته‌ها و سلایق آن‌ها، سعی نمودیم با رویکردی متفاوت، در جهت بهبود فضای مجازی اطلاع‌رسانی به عنوان یک مجله اینترنتی، بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مجله اینترنتی بیست ستون، به عنوان وب‌سایت جامع خبری خانواده، سعی دارد اطلاعات معتبر و جامعی در تمام زمینه‌های مرتبط با نیازهای خانواده به مخاطبین خود ارائه دهد و تا حد ممکن اطلاعات و محصولات مناسب و مطمئنی را جهت رفع نیاز مخاطبین خود در وب‌سایت بیست ستون معرفی و منتشر نماید، به‌نحوی‌که تا حد زیادی نیازهای افراد خانواده را تامین نماید.

عملکرد ما در راستای چشم‌انداز ما بوده و هست. ما با شعار " بهترین و جذاب‌ترین مجله اینترنتی ایران " گام‌های بعدی را به سوی آینده بر خواهیم داشت.

به امید آن‌که مجله اینترنتی بیست ستون مفید و موثر واقع شود، مشتاقانه منتظر ارائه نظرات و پیشنهاد‌های شما عزیزان هستیم تا با اعمال آن در وب‌سایت بیست ستون باعث بهبود عملکرد خود و رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان باشیم.

لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهاد‌های خود را به آدرس اینترنتی bistsotoon@gmail.com ارسال نمایید.

سپاس فراوان

گروه خبری بیست ستون

عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است