جمعه ۹۷/۵/۲۶   Fri 18/8/17

آرایش ابروهای بهم ریخته و در حال رشد

چاپ مطلب بازدید : 1083 پنجشنبه ۹ مهر ۹۴

روی ابروهای کم پشت ریمل بزنید

آرایش ابروهای بهم ریخته و در حال رشد

آرایش ابرو

روی ابروهای کم پشت ریمل بزنید

اختصاصی بیست ستون:  

ممکن است بعد از تاتو می خواهید ابروهایتان به طور طبیعی رشد کند یا به دلایلی به آرایشگاه نمی روید اما از بهم ریختگی ابروهایتان ناراضی هستید. در ادامه نکاتی را در این باره بیان می کنیم. اگر ابروهایتان بعد از چند ساعت به هم می ریزد به شانه کمی اسپری مو بزنید و روی ابروهایتان بکشید. به این ترتیب ابروهایتان را مرتب کنید یا ژل و وازلین بزنید و موهای ابرو را به سمت بالا شانه بکشید.

آرایش ابروهای نامرتب

شاید ابروهایتان نامرتب است و همیشه چند تار مو از بقیه بلند تر می شود . ابتدا موی بلند را کوتاه کنید و با شانه ابروهایتان را به سمت بالا شانه بزنید و با یک قیچی کوچک هر مویی که از خط ابرو بالاتر است را کوتاه کنید .

مرتب کردن ابروهای در حال رشد

اگر می خواهید موهای جدید ابرو در آید با پوشاننده ابروهای تازه در آمده را پنهان کنید تا ابروهایتان مرتب تر باشد . می توانید از واکس ابرو استفاده کنید. حتی می توانید با برس ریمل یا مسواک بچه رنگ ابروی در حال رشد را ملایم و محو کنید. زمانی که ابروهای در حال رشد دارید به پلک هایتان سایه براق و اکلیل دار بزنید.

آرایش ابروهای کم پشت

برای ابروهای کم پشت برس سایه را مرطوب کنید و آن را به سایه چشم قهوه ای خاکی، قهوه ای یا مشکی آغشته کنید. سپس سایه اضافی را بتکانید و روی ابروهایتان بکشید. سپس به مژه هایتان ریمل بزنید و بدون این که مجددا برس را داخل ظرف ریمل کنید، برس را روی ابروهایتان بکشید و سریع و قبل از خشک شدن ریمل ، یک برس کوچک ابرو روی ابروهایتان بکشید تا ابروهای کم پشت تان پر و مرتب شود . 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای آرایش ابروهای بهم ریخته و در حال رشد
زمان دقیق: 2015-10-01T10:02:00+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است