شنبه ۹۷/۹/۲۴   Sat 18/12/15

آشپزخانه با جلوه متفاوت

چاپ مطلب بازدید : 1556 چهارشنبه ۲۰ خرداد ۹۴

به آشپزخانه تان جلوه دهید

آشپزخانه با جلوه متفاوت

دکوراسیون آشپزخانه

به آشپزخانه تان جلوه دهید

اختصاصی بیست ستون: 

با استفاده از شیشه های طرح دار و نقش های زیبا می توانید به کابینت وسط آشپزخانه تان جلوه دهید و به زیبایی آشپزخانه بیفزایید. اگر برای کابینت جزیره از طرح ها و  جنس های زیبا استفاده کنید آشپزخانه ای منحصر به فرد خواهید داشت. چند ایده خوب و زیبا برای دکوراسیون جزیره آشپزخانه معرفی می کنیم ... با بیست ستون همراه باشید ...

در این آشپزخانه جزیره سبز زنگ در وسط آشپزخانه خودنمایی می کند و با سبک معاصر آن متناسب است . با وارد شدن به این آشپزخانه ، نگاه بیننده به جزیره سبز رنگ می افتد که با زاویه  ای قرار گرفته است و توجه هر کسی را جذب می کند. 

دکوراسیون آشپزخانه

 

در این آشپزخانه از یک میز آنتیک برای جزیره آشپزخانه استفاده شده است و فضایی سنتی ایجاد کرده است . 

دکوراسیون آشپزخانه

 

در این آشپزخانه از کاشی های نقش دار برای خاص کردن جزیره استفاده شده است و فضایی ساده و درعین حال منحصر به فرد ایجاد کرده است . می توانید از کاغذ دیواری طرح دارهم برای جلوه دادن این جزیره استفاده کنید .

دکوراسیون آشپزخانه

 

در این آشپزخانه از یک میزچوبی برای جزیره استفاده شده است که شکلی مدرن و جدید به محیط آشپزخانه داده است .

دکوراسیون آشپزخانه

 

در این آشپزخانه از تخته های بازیافتی برای جزیره استفاده شده است و آشپزخانه حالتی سنتی گرفته است و با سبک های زیادی جور در می آید .

دکوراسیون آشپزخانه

 


یکی از زیباترین جزیره ها استفاده از نمای شیشه ای طرح دار است که بسیار زیبا و مدرن است . روی شیشه طرح هایی را چاپ می کنند و روی جزیره نصب می شود . می توانید از طرح های متنوعی و زیادی استفاده کنید و رنگ بندی آشپزخانه را با جزیره ست کنید .

دکوراسیون آشپزخانه

 

در این آشپزخانه از یک میز درختی برای جزیره استفاده شده است . جزیره شما که از درخت طبیعی ساخته شده است به یک نقطه کانونی در آشپزخانه تبدیل می شود .


دکوراسیون آشپزخانه

 

یک ایده برای جزیره این است که رنگ متفاوتی به آن بزنید تا منحصر به فرد شود . زرد روشن پیشنهاد می شود که وقتی صبح زود وارد آشپزخانه می شوید بسیار به چشم می آید و در روحیه شما تاثیر دارد . می توانید برای منحصر به فرد کردن جزیره آشپزخانه از هررنگی که متفاوت با بقیه کابینت ها است استفاده کنید .

دکوراسیون آشپزخانه

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : آشپزخانه با جلوه متفاوت

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-10T15:18:06+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است