شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

آمازون سرویس ترجمه اختصاصی خود را برای رقابت با Google Translate توسعه می‌دهد

چاپ مطلب بازدید : 624 سه شنبه ۶ تیر ۹۶

آمازون در حال توسعه سرویس ترجمه ای است که با استفاده از آن توسعه دهندگان اپلیکیشن و وب سایت مبتنی بر AWS می توانند از امکان ترجمه روی آمازون استفاده کنند

با مطالب نوآوری ها و اختراعات بیست ستون همراه باشید

آمازون در حال توسعه‌ی سرویسی است که به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن و وب‌سایت‌های مبتنی بر aws امکان ترجمه‌ی محتوا را می‌دهد.

براساس گزازارش cnbd، آمازون در حال توسعه‌ی سرویس ترجمه‌ای است که به توسعه‌دهندگان وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مبتنی بر aws امکان ترجمه‌ی محتوا به زبان‌های مختلف را می‌دهد. اطلاعات ارائه شده نشان از این دارد که سرویس ترجمه‌ی مبتنی بر ماشین یادشده در طیف گسترده‌ی محصولات آمازون که در اختیار مشتریانش قرار گرفته‌اند، قابل استفاده خواهد بود.

ارائه‌ی سرویس ترجمه‌ی آنلاین را باید یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی خواند که رقبای آمازون نظیر گوگل و مایکروسافت برای مشتریان سرویس‌های ابری خود ارائه می‌کنند. گوگل اخیرا سرویس ترجمه‌ی خود را با بهره‌گیری از شبکه‌ی عصبی بهبود داده و این سرویس هم اکنون در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفته است. آمازون دو سال پیش استارتاپ سافابا (safaba) را تصاحب کرد که در زمینه‌ی سرویس ترجمه‌ی مبتنی بر یادگیری ماشین فعالیت می‌کرد. این استارتاپ سرویس ترجمه‌ای را توسعه داده بود که امکان ترجمه‌ی متن در سایت‌هایی نظیر آمازون را به زبان‌های بیشتر در اختیار کاربران قرار می‌داد.

اخیرا آمازون رقابتی را با همکاری دانشگاه هایدلبرگ در آلمان کلید زد که هدف از آن تشویق توسعه‌دهندگان به توسعه پلتفرم‌هایی مبتنی بر یادگیری ماشین است که با استفاده از آن سیستم بتواند براساس بازخورد کاربران به اصلاح ترجمه‌ی خود بپردازد.

منبع techcrunch

با بیست ستون همراه باشید

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : آمازون سرویس ترجمه اختصاصی خود را برای رقابت با Google Translate توسعه می‌دهد

رای شما :
زمان دقیق: 2017-06-27T20:00:04+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است