شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

آموزش حذف رابط کاربری TouchWiz سامسونگ

چاپ مطلب بازدید : 35285 پنجشنبه ۶ فروردین ۹۴

آموزش حذف رابط کاربری TouchWiz سامسونگ و نصب کاستوم رام

آموزش حذف رابط کاربری touchwiz ‌سامسونگ و نصب کاستوم رام

آموزش حذف رابط کاربری<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-touchwiz-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af' title='آموزش حذف رابط کاربری touchwiz سامسونگ و نصب کاستوم رام'> ‌touchwiz<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%85%da%a9%d8%b9%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c%da%a9' title='شعبه سامسونگ در سانفرانسیسکو با معماری زیبا'> ‌سامسونگ</a></a> و نصب کاستوم رام

آموزش حذف رابط کاربری touchwiz ‌سامسونگ و نصب کاستوم رام

اختصاصی بیست ستون:

یکی از عمده‌ترین ویژگی‌ گوشی‌های هوشمند اندرویدی و این سیستم عامل مربوط به قابلیت شخصی‌سازی آن‌هاست. برخلاف سیستم عامل‌های آی او اس اپل و ویندوز مایکروسافت، ‌گوگل برای اندروید بستری فراهم کرده تا برنامه‌نویسان سوم شخصی نیز بتوانند به توسعه و ایجاد تغییر در عملکرد آن پرداخته به نوعی این سیستم عامل را شخصی‌سازی کنند.

ازاین‌رو کمپانی‌های تولیدکننده‌ی دستگاه‌های هوشمند اندرویدی نیز شخصی‌سازی‌های منحصربه‌فردی را برای محصولات خویش ارائه کرد‌ه‌اند. این شخصی‌سازی‌های اصطلاحا با نام "رابط کاربری" شناخته می‌شود. هم‌اکنون هر یک از شرکت‌های تولیدکننده‌ی دستگاه‌های هوشمند اندرویدی از رابط کاربری اختصاصی خویش در محصولات‌شان استفاده می‌کنند. به‌عنوان مثال رابط کاربری اختصاصی کمپانی اچ تی سی "sense" نام دارد و یا ‌شیائومی رابط کاربری خود را با نام اختصاصی "miui" معرفی کرده است.


سامسونگ هم با ایجاد تغییراتی در سیستم عامل اندروید اورجینال ‌گوگل، رابط کاربری اختصاصی "toucwiz" خود را طراحی کرده و هم‌اکنون این رابط کاربری در تمامی دستگاه‌های هوشمند اندرویدی به کار گرفته‌شده است. متاسفانه "touchwiz" گاها در عمل با باگ‌ها و مشکلات آزاردهنده‌ای همراه است، ازاین‌رو همواره انتقادات گسترده‌ای به این رابط کاربری اختصاصی وارد می‌شود؛ اما اگر تمایل داشته باشیم که از شر تمامی قابلیت‌های مفید و غیرمفید این رابط کاربری خلاص شده و سیستم عامل دستگاه هوشمند ‌سامسونگی خود را به نسخه‌ای شبیه به نسخه‌ی اورجینال سیستم عامل اندروید تجهیز کنیم، آیا راه حلی پیش روی‌مان قرار خواهد داشت؟


پاسخ سوال شما بله است. در واقع اگر از دستگاه‌های هوشمند اندرویدی کمپانی ‌سامسونگ استفاده می‌کنید و قابلیت‌های متنوع رابط کاربری touchwiz آن منجر به آزار و اذیت شما شده و یا به کل از محیط این رابط کاربری خوشتان نمی‌آید، می‌توانید با استفاده از روشی که در این مقاله معرفی می‌کنیم آن را حذف کرده و سیستم عامل دستگاه هوشمند ‌سامسونگی خود را به اندروید اورجینال تغییر دهید.


شایان ذکر است که ما در این مقاله سه روش مختلف را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم که هر یک از آن‌ها به‌طور گام‌به‌گام پیشروی داشته و از آسان به سمت‌وسوی روش دشوار پیش می‌روند؛ بنابراین اگر شاید مشکل شما با رابط کاربری ‌سامسونگ با استفاده از موارد کوچک یاد شده در بخش‌های اول و دوم رفع گردد، اما اگر احساس می‌کنید که به‌هیچ‌عنوان تمایل به استفاده از رابط کاربری touchwiz در دستگاه هوشمند ‌سامسونگی خود ندارید، مستقیما به سراغ راه حل سوم پیش رفته و مراحل مربوط به آن را به‌طور دقیق انجام دهید.


 غیرفعال‌سازی قابلیت‌های منحصر به فرد دستگاه

در این روش به کلی رابط کاربری touchwiz را حذف و پاک‌سازی نمی‌کنید، بلکه به راحتی برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن را غیرفعال کرده و ‌مدیریت خواهید کرد. بدین منظور ابتدا تنظیمات دستگاه هوشمند خود را به "وضعیت کارخانه‌ای" در آورید یا اصطلاحا گوشی خود را "factory reset" نمایید.


برای انجام این کار وارد بخش "برنامه‌ها" یا "apps" دستگاه هوشمند خود شده و گزینه‌ی با عنوان "backup and reset" را انتخاب نمایید. حال با انتخاب گزینه‌ی "personal data" و سپس "factory data reset" اطلاعات ‌گوشی هوشمند خود را به وضعیت کارخانه تغییر دهید. دقت داشته باشید که در این شرایط تمامی اطلاعات شما از حافظه‌ی گوشی پاک‌سازی خواهد شد، بنابراین حتما قبل از انجام این اقدام از اطلاعات مهم و حیاتی دستگاه هوشمند خویش "بک‌آپ" یا "فایل پشتیبان" تهیه کنید. پس از انجام این اقدام و بازگرداندن تنظیمات دستگاه هوشمندتان به "وضعیت کارخانه" می‌توانید اطلاعات دستگاه هوشمند خود را به حساب کاربری ‌گوگلی خود همگام‌سازی کرده و نهایتا به اطلاعاتی نظیر ایمیل‌ها، پیام‌های مربوط به آن، لیست مخاطبین و. دست پیدا کنید.


پس از اتمام مراحل بازگرداندن تنظیمات دستگاه به "وضعیت کارخانه"، ‌گوشی هوشمند شما به‌طور خودکار ریستارت (راه‌اندازی مجدد) خواهد شد، در این شرایط ممکن است با پیغامی مانند تصویر زیر مواجه ‌شوید که در رابطه با بروز رسانی رابط کاربری touchwiz از شما سوال می‌کند، به‌هیچ‌عنوان در این قسمت گزینه‌ی install را انتخاب نکنید. با عدم بروز رسانی این رابط کاربری ممکن است مشکلی که پیش‌ازاین منجر به آزار شده می‌شد حل گردد. اگرچه این امر در حد یک احتمال است، اما در نظر گرفتن این موضوع می‌تواند شما را از انجام ادامه‌ی مراحل دشوار حذف رابط کاربری touchwiz بازدارد.


آموزش حذف رابط کاربری<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-touchwiz-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af' title='آموزش حذف رابط کاربری touchwiz سامسونگ و نصب کاستوم رام'> ‌touchwiz<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%85%da%a9%d8%b9%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c%da%a9' title='شعبه سامسونگ در سانفرانسیسکو با معماری زیبا'> ‌سامسونگ</a></a>


یکی از موضوعاتی که اغلب کاربران دستگاه‌های هوشمند کمپانی ‌سامسونگ نسبت به آن دید منفی داشته و چندان از وجود آن راضی نیستند مربوط به بروز رسانی‌های مکرر برنامه‌ی تقویم s planner است. شما با انجام مراحل زیر می‌توانید از شر بروز رسانی این برنامه خلاص ‌شوید. شایان ذکر است که روش مشابه به‌منظور رهایی از شر بروز رسانی سایر برنامه‌های نصب‌شده بر روی دستگاه هوشمند شما نیز کاربردی خواهد بود.


در ابتدا آیکون مربوط به برنامه‌ی ‌مدنظرتان را از روی صفحه‌ی اصلی دستگاه حذف نمایید و گجت مربوط به آن را نیز غیرفعال کنید. حال وارد بخش تنظیمات یا اصطلاحا "settings" ‌شوید و گزینه‌ها و بخش‌های زیر را به ترتیب انتخاب کنید:

applications  application manager à s planner

با انتخاب برنامه و وارد شدن به بخش تنظیمات آن، گزینه‌ی force stop را انتخاب کنید و سپس تمامی فعالیت‌های این برنامه را "disable" یا "نامقدور" سازید. سپس با انتخاب گزینه‌ی "clear cache" تمامی اطلاعات مرتبط با آن را حذف نمایید.


مجددا اشاره می‌کنیم که انجام مراحل مشابه برای تمامی برنامه‌های ‌مد نظر شما امکان‌پذیر خواهد بود؛ بنابراین اگر برنامه‌ی خاصی منجر به آزار و اذیت شما شده و به هر دلیل تمایل به جلوگیری از فعالیت آن را دارید، به همین روش عمل نموده و قابلیت‌های آن را غیرفعال کنید.

 نصب لانچر google now و شخصی‌سازی محیط دستگاه

نصب یک لانچر هم یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی‌تان محسوب می‌شود که با استفاده از آن بدون نیاز به روت کردن دستگاه هوشمند خود قادر خواهید بود که محیط و رابط کاربری آن را شخصی‌سازی کنید. بدین منظور تنها کافیست که یک برنامه‌ی اختصاصی لانچر را دانلود و بر روی دستگاه هوشمند خویش نصب کنید. پیشنهاد ما نصب و دانلود برنامه‌ی google now launcher است. گزینه‌ها و برنامه‌های مشابه دیگری همچون action launcher، apex launcher، aviate، nova launcher و ... نیز وجود دارند که می‌توانید محیط و قابلیت‌های آن‌ها را نیز تجربه نمایید.

با نصب و راه‌اندازی یک لانچر بر روی سیستم عامل اندروید دستگاه هوشمندتان می‌توانید محیط و رابط بصری آن را کاملا بهینه‌سازی یا شخصی‌سازی نمایید. برنامه‌ی google now launcher بر روی دستگاه‌های هوشمند مجهز به اندروید 4.1 لوبیای ژله‌ای و بالاتر کاربردی فوق‌العاده را به همراه خواهد داشت؛ بنابراین اگر به‌منظور رهایی از محیط رابط کاربری اختصاصی "touchwiz" دستگاه ‌سامسونگی خود چندان به دنبال دردسر نیستید، نصب یک لانچر اندرویدی راه حلی مناسب برای شما به شمار می‌رود.

 روت کردن دستگاه و نصب رام نسخه‌ی google play edition (حذف رابط کاربری touchwiz)

اگر با انجام دو مرحله‌ی فوق و اقدامات پیشنهاد شده در این بخش‌ها راضی نمی‌شوید و همچنان تمایل به رهایی از شر رابط کاربری touchwiz دارید، می‌توانید از این روش استفاده نمایید. این روش مستلزم روت کرد دستگاه شما و نصب یک "کاستوم رام" یا "رام سفارشی" بر روی دستگاه است.

قبل از شروع باید دقت داشته باشید که با نصب این کاستوم رام دیگر قادر به بازگشت به حالت قبلی نخواهید بود و تنها می‌توانید از "کاستوم رام‌های" موجود دیگر استفاده کنید. همچنین انجام این کار منجر به از بین رفتن ‌گارانتی دستگاه هوشمند شما خواهد شد؛ اما انجام این کار می‌توانید فوق‌العاده جالب‌توجه بوده و نتیجه‌ی مطلوب و رضایت‌بخشی را برای شما به همراه داشته باشد. به عنوان مثال اگر مراحل آموزش داده شده در ادامه‌ی این مقاله را به درستی انجام دهید می‌توانید رابط کاربری گوشی گلکسی خود را حذف کرده و از محیط کاربری مشابه با سری محصولات نکسوس ‌گوگل در گوشی گلکسی خود لذت ببرید؛ بنابراین به منظور انجام این کار با مجله‌ی بیست ستون همراه باشید.

در مرحله‌ی اول می‌بایست دستگاه هوشمند خود را روت کنید. شاید شنیدن واژه‌ی روت کردن گوشی یک مقدار ترسناک باشد، اما انجام این اقدام فوق‌العاده ساده و بدون دردسر است. با جستجوی نام گوشی خود در ‌اینترنت و ابزارهای روت مربوط به آن می‌توانید ظرف ‌مدت زمان چند دقیقه دستگاه هوشمند خود را روت نمایید. برنامه‌های متعددی بدین منظور ارائه شده‌اند که در بخش زیر لینک دانلود چند نمونه از کاربردی‌ترین ابزارهای روت موجود کنونی را خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم.

برنامه‌ی super one click:

http://superoneclick-download.soft112.com

 

برنامه‌ی unlock root:

http://www.unlockroot.com

برنامه‌ی z4 root:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=833953

برنامه‌ی universal and root:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=747598

 

عموما روت کردن دستگاه هوشمندتان فرآیندی بدون مشکل و بی‌دردسر خواهد بود، اما درهرحال قبل از انجام این کار حتما از اطلاعات اصلی و حیاتی دستگاه هوشمند خود بک‌آپ تهیه کنید. ما در این مقاله از برنامه‌ی super one click به منظور روت کردن دستگاه هوشمند خود استفاده کرده‌ایم و مراحل آموزش را بر پایه‌ی این برنامه ادامه خواهیم داد. پس از دانلود برنامه آن را از حالت "فشرده یا زیپ" خارج کرده و بر روی کامپیوتر شخصی‌تان نصب کنید.

آموزش حذف رابط کاربری<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-touchwiz-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af' title='آموزش حذف رابط کاربری touchwiz سامسونگ و نصب کاستوم رام'> ‌touchwiz<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%85%da%a9%d8%b9%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c%da%a9' title='شعبه سامسونگ در سانفرانسیسکو با معماری زیبا'> ‌سامسونگ</a></a>

وارد تنظیمات دستگاه هوشمند خود شده و قابلیت usb debugging آن را فعال نمایید. سپس با استفاده از کابل usb دستگاه هوشمندتان را به کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل کنید.

آموزش حذف رابط کاربری<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-touchwiz-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af' title='آموزش حذف رابط کاربری touchwiz سامسونگ و نصب کاستوم رام'> ‌touchwiz<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%85%da%a9%d8%b9%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c%da%a9' title='شعبه سامسونگ در سانفرانسیسکو با معماری زیبا'> ‌سامسونگ</a></a>

برنامه‌ی super one click را اجرا نموده و بر روی دکمه‌ی root کلیک کنید. ممکن است با فشردن این دکمه، برنامه از شما بخواهد که نام دستگاه هوشمند ‌مدنظرتان را انتخاب کنید. در این شرایط نام ‌گوشی هوشمندتان را انتخاب نمایید.

آموزش حذف رابط کاربری<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-touchwiz-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af' title='آموزش حذف رابط کاربری touchwiz سامسونگ و نصب کاستوم رام'> ‌touchwiz<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%85%da%a9%d8%b9%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c%da%a9' title='شعبه سامسونگ در سانفرانسیسکو با معماری زیبا'> ‌سامسونگ</a></a>

با فشردن دکمه‌ی root، برنامه‌ی super one click به طور خودکار شروع به روت کردن دستگاه هوشمندتان خواهد کرد. با تکمیل این فرآیند و انجام موفقیت‌آمیز آن، پیغام اطلاع‌رسانی از سوی برنامه بر روی ‌صفحه نمایش کامپیوتر شما نمایان خواهد شد. با مشاهده‌ی این پیغام دستگاه هوشمند شما روت شده و می‌توانید به اطلاعات جامع و سیستمی مربوط به بخش‌های مختلف آن دست پیدا کنید.

آموزش حذف رابط کاربری<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-touchwiz-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af' title='آموزش حذف رابط کاربری touchwiz سامسونگ و نصب کاستوم رام'> ‌touchwiz<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%85%da%a9%d8%b9%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c%da%a9' title='شعبه سامسونگ در سانفرانسیسکو با معماری زیبا'> ‌سامسونگ</a></a>

حال زمان آن رسیده که با نصب کاستوم رام ‌مدنظرتان از شر رابط کاربری ‌touchwiz ‌سامسونگ خلاص ‌شوید. ما در این مقاله قصد نصب کردن رام google play edition 4.3 را داریم. در مرحله‌ی اول می‌بایست فایل twrp را دانلود نمایید. به منظور دانلود این فایل از لینک زیر استفاده کنید.

http://techerrata.com/file/twrp2/jfltexx/openrecovery-twrp-2.6.0.0-jfltexx.tar

کابل usb را از دستگاه هوشمندتان قطع کنید. ‌گوشی هوشمند ‌سامسونگی خود را در "وضعیت دانلود" یا اصطلاحا "download mode" قرار دهید. بدین منظور می‌بایست دکمه‌های ترکیبی power، home و volume down (کاهش صدا) را به طور همزمان فشرده و چند ثانیه نگه دارید. به محض مشاهده‌ی پیام اخطار بر روی ‌صفحه نمایش گوشی خود یک بار دکمه‌ی "volume up" را "افزایش صدا" را بفشارید. حال مجددا کابل usb را به گوشی خود متصل کرده و ارتباط مابین دستگاه هوشمند و کامپیوتر خود را برقرار سازید.

مجددا وارد برنامه‌ی روت ‌شوید (super one click) و از طریق آن فایل twrp دانلود شده را بارگذاری نمایید. این فایل با نام openrecovery-twrp-2.5.0.2-jfltexx.tar در کامپیوتر شما ذخیره‌سازی شده است. با انتخاب این فایل مراحل نصب twrp دانلود شده‌ی شما بر روی دستگاه هوشمند شما آغاز خواهد شد.

حال از طریق my computer کامپیوترتان وارد حافظه‌ی ‌گوشی هوشمند خود شده و پوشه‌ای با عنوان "roms" را ایجاد نمایید. سپس با استفاده از اینک زید کاستوم رام google play edition 4.3 را دانلود کنید.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2348272

پس از اتمام مراحل دانلود این رام، آن را در داخل پوشه‌ی "roms" حافظه‌ی دستگاه هوشمندتان کپی نمایید. حال کابل usb متصل به دستگاه هوشمند خود را قطع کنید. با انجام این کار دستگاه شما به طور خودکار خاموش خواهد شد. حال وارد "وضعیت ریکاوری" یا "recovery mode" دستگاه هوشمند خود ‌شوید. بدین منظور دکمه‌های ترکیبی power، home و volume up (افزایش صدا) را به‌طور همزمان فشرده و نگه دارید. این دکمه‌ها را تا زمانی نگه دارید که عبارت "recovery booting" در بخش بالا و سمت چپ نمایشگر دستگاه هوشمند شما نمایان شود. به محض مشاهده‌ی این عبارت دکمه‌ی power دستگاه خود را ول کنید، اما دو دکمه‌ی home و volume up را همچنان نگه دارید تا عبارت teamwin بر روی نمایشگر دستگاه هوشمندتان پدیدار گردد.

حال گزینه‌ی "wipe" و سپس "advanced wipe" را انتخاب کنید. سپس گزینه‌های "dalvik cache"، "system" و "cache" را به ترتیب انتخاب نمایید. حال وارد بخش‌ پیشین شده و گزینه‌ی با عنوان "install" را انتخاب نمایید. در این قسمت پوشه‌های مربوط به حافظه‌ی دستگاه شما قابل مشاهده است. پوشه‌ای که با نام "roms" ایجاد کرده بودید را انتخاب نمایید. سپس فایل با عنوان google play edition را که مربوط به کاستوم رام دانلود شده‌ی شماست، انتخاب نمایید. دستگاه هوشمند اندرویدی شما شروع به نصب این کاستوم رام خواهد کرد و پس از اتمام مراحل نصب به طور خودکار ریستارت می‌شود. به محض ریستارت شدن دستگاه هوشمندتان دیگر خبری از رابط کاربری touchwiz نخواهد بود و ‌گوشی هوشمند ‌سامسونگی شما با سیستم عامل اندروید اورجینال و رام google play edition 4.3 اجرا خواهد شد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : آموزش حذف رابط کاربری TouchWiz سامسونگ

رای شما :
زمان دقیق: 2015-03-26T16:32:09+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
آرستان
۱۳۹۴/۱۱/۰۸     ساعت ۲۱:۰۱
سلام گوشی که در دست دارم سامسونگ گلکسی s duos مدل s7562 است . برای این مدل از چه کاستوم رامی باید لنتخاب کنم .? سایتی که معرفی کردین برای s5 بود . و نتونستم برای گوشی مورد نظرم پیدا کنم . لطفا راهنمایی کنید . . این مدل از طرح قاصدک است . از رام هایی که در سایت های دیگه معرفی کرده میشه استفاده کرد . یا رام خواصی باید باشه ؟. ( به خاطر مشکل touch wiz که بعد از فلش زدن هم مشکل نرفته ) اگه ممکنه راهنمایی کنید . با تشکر
Mehrshad
۱۳۹۵/۱۲/۲۴     ساعت ۱۰:۵۱
سلام من از ظاهر تکراری گوشیم خسته شدم گوشیم روت کردم برنامه xposed بهم کمک زیادی کرد گوشیم تغییر بدم تا حدودی مثل کاستوم عمل میکنه ولی امکاناتش کمتره من یه بار ریسک کردم کاستوم زدم گوشیم نابود شد. اها راستی بعدش لانچر سامسونگ رو با کمک برنامه های روت پاک کردم و یه تم لانچر asus ریختم. در ضمن واسه من که روابط کاربری تاچویز k.k کند بود ولی الان تفاوت زیادی کرده مرسی از سایت خوبتون.
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است