یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

اتفاقی نادر در انتخابات مجلس شورای اسلامی

چاپ مطلب بازدید : 1104 دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴

پسرعموهای وزیر بهداشت وارد مجلس شدند+ تصویر

اتفاقی نادر در انتخابات مجلس شورای اسلامی

انتخابات مجلس

پسرعموهای وزیر بهداشت وارد مجلس شدند+ تصویر

اختصاصی بیست ستون :

برادران مشهدی توانستند با به دست آوردن آرای مردمی به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یابند . بیشتر حوزه های انتخابیه در سراسر کشورمان نتیجه شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به طور کامل اعلام کردند .

در این دوره از انتخابات اتفاق نادر و بسیار جالبی افتاد و دو برادر از دو حوزه انتخابی توانستند آرامی مردمی را به خود جلب کرده و به خانه ملت راه پیدا کنند .

البته امیر حسین قاضی زاده هاشمی در مجلس نهم نیز حضور داشت و حالا با به دست آوردن 384 هزار و 77 رای توانست به عنوان اولین نفر از حوزه انتخابیه مشهد برای دومین دوره وارد مجلس شود .

انتخابات مجلس

برادر کوچکتر او سید احسان قاضی زاده هاشمی نیز با به دست آوردن 36 هزار و 464 راز از مجموع 138 هزار و 468 رای از حوزه فریمان به مجلس راه پیدا کرد . سید احسان قاضی زاده هاشمی دبیر کل سابق جامعه اسلامی دانشجویان و مسئول کمیته رسانه ستاد ائتلاف اصول گرایان نیز بوده است .

انتخابات مجلس

البته لازم است بدانید که دو برادر مشهدی به نام سیدامیرحسین و سید احسان پسرعموهای سیدحسن قاضی زاده هاشمی ، وزیر بهداشت دولت یازدهم می باشند .

منبع : فارس

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : اتفاقی نادر در انتخابات مجلس شورای اسلامی

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-29T15:46:29+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است