شنبه ۹۷/۷/۲۸   Sat 18/10/20

اجاره 90 میلیارد تومانی باشگاه استقلال

چاپ مطلب بازدید : 584 سه شنبه ۱۹ خرداد ۹۴

اجاره 90 میلیارد تومانی باشگاه استقلال 

اجاره 90 میلیارد تومانی باشگاه استقلال

باشگاه استقلال

اجاره 90 میلیارد تومانی باشگاه استقلال 

اختصاصی بیست ستون: 

بهرام افشار زاده ، مدیرعامل باشگاه استقلال از اجاره 3 ساله این باشگاه به یکی از اعضای هیات مدیره  استقلال خبر داد و اظهار کرد بیست و هفتم اسفندماه 93 قرار داد اولیه با آقای سبک دست امضا شد و آقای سبک دست برای اجاره ی 3 ساله استقلال 90 میلیارد پیشنهاد کرده است .

مدیرعامل استقلال از توافق این باشگاه با آقای سبک دست برای اسپانسرشدن در استقلال اشاره کرد و گفت از سال گذشته قرارداد امضا شد و قرار شده بود که با وزیر ورزش مشورت کنیم و با آقای سبک دست این همکاری را ادامه دهیم .

افشارزاده گفت پیشنهاداتی از سوی سبک دست مطرح شد و قرار شد که این پیشنهادات به وزیر ورزش اطلاع دهیم . یکی از پیشنهادات سبک دست انتخاب چندنفر برای هیئت رئیسه استقلال بود که او پیشنهاد داد خودش 2-3 نفر را انتخاب کند و ما هم 2-3 نفر را اضافه کنیم ، البته افرادی که ایشون معرفی خواهد کرد باید توسط وزارت ورزش تایید شود .

باشگاه استقلال
افشارزاده ادامه داد قرار شده است بازنگری در خصوص قرارداد انجام شود و با توجه به اینکه اسپانسر نتواند از برند باشگاه استفاده کند و درآمدزایی داشته باشد، بازنگری‌هایی انجام و تصمیم نهایی در این خصوص اتخاذ شود.

ما تاکنون با هیچ بازیکنی برای پیوستن به استقلال صحبت نکرده‌ایم و کارمان را در فصل نقل و انتقالات امروز یا فردا آغاز خواهیم کرد و روند جذب بازیکنان را تسریع می‌بخشیم.

او ادامه داد : برای سرمربی گزینه هایی را مطرح کرده ایم و چند مربی داخلی و خارجی معرفی شده است و قرار است گزینه نهایی را انتخاب کنیم .

افشار زاده بیان کرد قرار داد ما با آقای سبک دست 90 میلیارد تومان است و 10 میلیون تومان چک ضمانت در دفتر حقوقی وزارت ورزش است تا اگر اسپانسر به تعهداتش عمل نکرد این چک را وصول کنیم . امروز باید تصمیم قطعی گرفته شود اما باید قبول کنیم که خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس باعث شد که نتوانیم زودتر از اینها کار انجام دهیم و به این دلیل کار با تعویق مواجه شد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : اجاره 90 میلیارد تومانی باشگاه استقلال

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-09T10:36:36+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است