شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

احتمال حمله اسرائیل به ایران وجود دارد

چاپ مطلب بازدید : 755 یکشنبه ۱۸ مرداد ۹۴

رزمایش اسرائیل در مناطق شبیه ایران اجرا می شود

احتمال حمله اسرائیل به ایران وجود دارد

احتمال حمله اسرائیل به ایران

رزمایش اسرائیل در مناطق شبیه ایران اجرا می شود

اسرائیل با یونان رزمایش مشترکی را برگزار کرده است. این رزمایش مشترک اسرائیل و یونان در چارچوب برنامه تمرین و همکاری های بین المللی سال 2015 پیش از این برنامه ریزی شده است . شاید بخشی از تمرین نیروهای ویژه رژیم قدس برای حمله به ایران باشد .

 اسرائیلی ها اخباری را در پایگاه اخبار دفاعی منتشر کرده اند که بر طبق آن بیشتر از 200 تکنسین و خلبان نیروی هوایی رژیم قدس با یگان های کارورزیده تمرینات هوایی انجام می دهند و این منطقه تمرین شباهت زیادی به تاسیسات هسته ای ایران دارد .

اسرائیل در مناطقی تمرینات نظامی خود را انجام می دهد که به مناطق کوهستانی ایران شباهت زیادی دارد و دارای دره ها و ناهمواری هایی شبیه به شمال ایران می باشد تا بتواند در این مناطق عملیاتی را انجام دهد .

رزمایش رژیم اشغال گر قدس با یونانی ها همکاری می کنند و شباهت زیادی به تمرین مشترک ماههای پیش دارد. در این رزمایش نحوه مقابله با سامانه های دفاع هوایی "اس 300" تمرین می شود و یکی از بزرگترین رزمایش های این کشور می باشد که در یک منطقه ی کوهستانی شبیه ایران اجرا می شود.

این رزمایش صهیونیستی بعد از فشارهای کابینه نتانیاهو بر آمریکا بعد از توافق هسته ای با ایران صورت گرفته است و بر طبق نظر کارشناسان قبل از پیام به ایران، پیامی را به آمریکا منتقل می کند زیرا آمریکا  اکنون در حال بررسی توافق هسته ای ایران و 1+5 می باشد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : احتمال حمله اسرائیل به ایران وجود دارد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-09T08:55:57+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است