جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

اختلاف زن و مرد به خاطر پیکان مدل پایین

چاپ مطلب بازدید : 1794 پنجشنبه ۱۵ مرداد ۹۴

پیکان قراضه عامل جدایی خانواده ای شد

اختلاف زن و مرد به خاطر پیکان مدل پایین

طلاق به خاطر پیکان

پیکان قراضه عامل جدایی خانواده ای شد

زن جوانی که از پیکان همسرش دل خوشی ندارد به دادگاه خانواده مراجعه کرد و درخواست طلاق داد . این زن به قاضی گفت : شوهرم با پیکان مدل پایینی مسافر کشی می کند . او می تواند یک تاکسی خوب و مدل بالا بخرد و مشکل مالی ندارد اما به دلیل خساست زیاد پیکانش را عوض نمی کند .

من از کار او بسیار خجالت می کشم و هر چه سعی می کنم که توجیهش کنم که پیکانش را عوض کند ، راضی نمی شود . او با پیکان مدل پایین به خیابان های شهر می رود و مسافرکشی می کند و هر مهمانی و جایی هم که میخواهیم برویم باید با این پیکان برویم و من از این کار بسیار خجالت می کشم .

یکی از آشنایان سوار پیکان شوهرم شده بود و این قضیه را برایم تعریف کرد . از همان شب با همسرم دعوایم شد که باید پیکانت را عوض کنی وگرنه از تو جدا می شوم . همسرم پیکانش را به من ترجیح داد و گفت به هیچ عنوان ماشینش را عوض نمی کند و آن را دوست دارد .

او پیکانش را بیشتر از من دوست دارد و من می خواهم از او جدا شدم . بعد از صحبت های زن جوان ، قاضی همسرش را به دادگاه احضار کرد تا صحبت های مرد خسیس را نیز بشنود . 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : اختلاف زن و مرد به خاطر پیکان مدل پایین

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-06T09:22:24+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است