جمعه ۹۷/۷/۲۷   Fri 18/10/19

استفاده درست از ریمل برای جلوگیری از چسبیدن مژه ها

چاپ مطلب بازدید : 950 سه شنبه ۷ مهر ۹۴

نکاتی درباره استفاده و نگهداری از ریمل

استفاده درست از ریمل برای جلوگیری از چسبیدن مژه ها

ریمل زدن

نکاتی درباره استفاده و نگهداری از ریمل

اختصاصی بیست ستون:  

وقتی به خاطر ریمل اضافی مژه هایتان به هم می چسبند ، آرایش تان جلوه بدی خواهد داشت و همان مژه هایی که می خواستید شما را زیباتر کنند باعث زشتی تان می شوند. برای داشتن مژه های بلند و حجیم بدون این که از ریمل زیاد استفاده کنید راه های دیگری هم وجود دارد. بیلی بی، مشاور زیبایی برند معروف لورئال پاریس راهنمایی هایی در این باره دارد تا مشکل به هم چسبیدن مژه هایتان برطرف شود.

برس ریمل را تمیز کنید

پوشیده شدن برس ریمل از مواد باعث بد فرمی ریمل روی مژه ها می شود . باید برس ریمل تان را عوض یا آن را تمیز کنید . بیلی بی می گوید : بهتر است بعد از استفاده از ریمل و قبل از این که در ریمل را ببندید ، برس آن را پاک کنید .

دو لایه ریمل کافی است

خیلی از خانم ها برای ضخیم شدن مژه هایشان چندین لایه ریمل روی هم می زنند و باعث چسبیده شدن مژه ها به هم می شوند . 2 یا 3 لایه ریمل برای مژه ها کافی است .

ریمل تاریخ مصرف گذشته را دور بیندازید

ریمل از جمله محصولات آرایشی است که طول عمر کوتاهی دارد و بعد از 3 ماه خیلی سریع خشک و باعث چسبیدن مژه ها بهم می شود . در این زمان فعالیت باکتری ها شروع می شود . بهتر است در اولین فرصت ریمل را دور بیندازید و وقتی بوی ریمل تغییر کرد ، ریمل جدیدی را جایگزین کنید .

ریمل را در شرایط مناسب نگهداری کنید

حرارت و گرمای زیاد باعث منقضی شدن لوازم آرایشی زودتر از موعد می شود . ریمل های ضد آب بهتر است در یخچال نگهداری شود و در حالت کلی ریمل در جایی سرد ، خشک و دور از تابش نور خورشید نگهداری شود .

درب ریمل را درست ببندید

بعد از این که کارتان با ریمل تمام شد، درب آن را محکم ببندید. نباید اجازه ورود ذرات خارجی و باکتری ها را به درون لوازم آرایشی بدهید. بیلی بی می گوید: بستن درب لوازم آرایشی و اجازه ندادن ورود باکتری ها و هوا باعث افزایش طول عمر این لوازم می شود.

مژه هایتان را جدا کنید

اگر مژه هایتان بهم چسبیده است می توانید با دست جدا کنید. نباید مژه ها را به روش های قدیمی با سنجاق یا سوزن جدا کنید زیرا این روش بسیار خطرناک است. باید از ابزارهای تخصصی مانند شانه ی مژه استفاده کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : استفاده درست از ریمل برای جلوگیری از چسبیدن مژه ها

رای شما :
زمان دقیق: 2015-09-29T09:35:58+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است