پنجشنبه ۹۷/۷/۲۶   Thu 18/10/18

استفاده منحصر به فرد از دیوارهای چوبی

چاپ مطلب بازدید : 1979 سه شنبه ۱۹ خرداد ۹۴

طراحی داخلی زیبا با دیوارهای چوبی

استفاده منحصر به فرد از دیوارهای چوبی

دیوارهای چوبی

طراحی داخلی زیبا با دیوارهای چوبی

اختصاصی بیست ستون: 

دیوارها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل شما دارد که معمولا با رنگ آمیزی ، دیوار را با سایر بخش های خانه هماهنگ می کنند.علاوه بر رنگ از کاغذ دیواری هم می توان استفاده کرد که آن هم با طرح ها و رنگ های متنوع ، زیبایی زیادی را برای دکوراسیون منزل به ارمغان می آورد. اما استفاده از چوب بسیار زیباتر است و ایده مدرنی است. می توانید تخته های پهن یا باریک چوب را به صورت افقی یا عمودی در رنگ های تیره و روشن روی یک دیوار نصب کنید. دیوار چوبی زیبایی منحصر به فردی به  خانه شما می دهد و به یک اثر هنری تبدیل می شود.

 

استفاده از چوب در دیوار اتاق خواب

برای این منظور می توانید دیوار بالای تخت را با چوب پوشش دهید . این چوب بالای تخت جلوه ای مینیمالیستی در فضا ایجاد می کند و مانند یک تاج تخت بزرگ می شود که زیبایی تخت را دو چندان می کند .

دیوارهای چوبی

 

چوب های شناور در منزل

این ایده جالبی است که در بین فضاهای مختلف در یک سالن بزرگ استفاده می شود و بیشتر در خانه های مدرن کاربرد دارد . برای این که دیوار جلوه بیشتری داشته باشد و زیباتر نشان داده شود، همه ابعاد آن را چوبی کنید. می توانید از تخته چوب هایی با رنگ های متضاد تیره و روشن و با چیدمان افقی یک دیوار شناور چوبی ایجاد کنید که بسیار زیبا و مدرن خواهد بود.

دیوارهای چوبی

 

چوب های عمودی و باریک

می توانید در یک اتاق نشیمن از چوب های باریک و عمودی برای دیوار استفاده کنید و زیبایی بیشتری به اتاق نشیمن دهید . معمولا چوب های روی دیوار به صورت پهن و افقی می باشد اما در اتاق نشمین از چوب باریک و عمودی استفاده کنید .

دیوارهای چوبی

برای دیوار حمام هم باید از چوب های باریک وعمودی برای دیوار استفاده کنید و آرامش زیادی را به فضا بدهید.

دیوارهای چوبی

 


استفاده همزمان چوب در دیوار و کف

در این تصویر دیوارها ، روتختی  ، تزئینات اتاق همه سفید هستند و در میان این ها کف پوش و دیوار بالای تخت با پوشش چوبی خودنمایی می کند و زیبایی زیادی را به ارمغان آورده است .

دیوارهای چوبی

 

چوب های ساده و مدرن

برای دیوارهای اتاق نشیمن از چوب گردو استفاده کنید و به صورت عمودی در کنار هم نصب کنید . این دیوار برای دکوراسیون هایی مناسب است که در ترکیبات آن نیز از همین جنس چوب استفاده شده باشد .


دیوارهای چوبی

 

دیوارچوبی در میان دیوارهای سفید

در این اتاق تمام دیوارها سفید  است و یک تکه دیوار با چوب کار شده است . این فرورفتگی دیوار با چوب نمایش داده شده و استفاده از آینه و گلدان و مجسمه آن را به فضایی زیبا و هنری تبدیل کرده است .


همچنین بخوانید: عکس آشپزخانه مدرن

دیوارهای چوبی

 

چوب های رنگی در دیوار

می توانید روی دیوار از ترکیب افقی چوب های رنگی استفاده کنید و رنگ های متنوع  را در کنار هم قرار دهید . البته بهتر است بیشتر فضا را چوب به رنگ طبیعی در برگیرد اما در میان آن اگر از تخته های رنگی هم استفاده شود ، جالب تر خواهد شد .

دیوارهای چوبی

 


دیوار چوبی راه پله

چوبی کردن دیوار راه پله بسیار زیبا خواهد بود . برای جلوه بیشتر یک لوستر زیبا در بالای آن آویزان کنید . این دیوار چوبی بهتر  است به صورت افقی و روبه روی پله ها باشد .

دیوارهای چوبی

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : استفاده منحصر به فرد از دیوارهای چوبی

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-09T12:38:44+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است