دوشنبه ۹۷/۵/۲۹   Mon 18/8/20

اسرار داشتن ظاهری خوش فرم و لاغر

چاپ مطلب بازدید : 1437 چهارشنبه ۲۰ خرداد ۹۴

با این توصیه ها لاغرتر به نظر برسید

اسرار داشتن ظاهری خوش فرم و لاغر

دنیای مد

با این توصیه ها لاغرتر به نظر برسید

اختصاصی بیست ستون: 

در مد و لباس به خانم هایی که اندام متناسب و کمرباریکی دارند ، گفته می شود که اندامشان شکل ساعت شنی است. این ساعت شنی ها باید در لباس پوشیدن خود دقت کنند تا زیباتر به نظر برسند. با توجه به اینکه  اکثر خانم ها به دنبال لاغری و تناسب اندام هستند و دوست دارند لاغرتر به نظر برسند و یا اندام ساعت شنی دارند، توصیه هایی را برای لباس پوشیدن این افراد بیان می کنیم ...

البته در این مورد خواندن مقاله "بدون رژیم غذایی لاغر شوید" را نیز پیشنهاد می کنیم. 

لباس های یقه هفت بپوشید

برای لاغرتر نشان دادن بهتر است لباس هایی بپوشید که یقه هفت باشد . یقه های هفت خط عمودی فرضی را به بخش بالاتنه شما اضافه می کنند و باعث می شود که شما کشیده تر و لاغرتر به نظر برسید .

دنیای مد

 

زیباترنشان دادن کمر باریک ها

اگر فرم بدن تان ساعت شنی است لباسی انتخاب کنید که دامن پف دار و پرچینی داشته باشد . این کمر لاغر امتیاز مثبتی برای شماست که با پوشیدن پیراهن های پف دار بسیار زیبا به نظر می آیید .

دنیای مد

 دنیای مد

 

ساعت شنی ها و پارچه های نرم و ابریشمی

افرادی که فرم بدن متناسبی دارند بهتر است از پارچه های نرم و لطیف مانند حریر یا ابریشم استفاده کنند و استفاده از پارچه های ضخیم توصیه نمی شود .

دنیای مد

 

لباس های ضربدری بپوشید

اگر می خواهید پهلوها و  کمرتان لاغر به نظر برسد از بلیزها و پیراهن هایی که یقه شان فرم ضربدری دارد استفاده کنید .  یقه های ضربدری که روی هم قرار می گیرد فرم زیبایی به شما می دهد و لاغرتر به نظر می رسید .


دنیای مد

 دنیای مد

 

لباس گل گلی نپوشید

لباس هایی بپوشید که تک رنگ و ساده هستند . این لباس های ساده شما را لاغرتر نشان می دهد و کاهش وزن شما به چشم می آید . اگر از بلیزهایی استفاده کنید که کمربند پهن و تیره ای دارند بهتر است .


دنیای مد

 

دنیای مد 

 

کفش های پاشنه بلند و نازک بپوشید

سعی کنید کفش هایتان همیشه پاشنه نازک داشه باشد . کفش هایی که پاشنه پهن دارند و یا بدون پاشنه هستند پاهای شما را چاق نشان می دهد .


دنیای مد

 

زیورآلات مناسب انتخاب کنید

افرادی که ساعت شنی هستند باید گردنبندهایی آویزان کنند که بلند و شکل 7 داشته باشد و یا گردنبندهایی که کوتاه و تنگ باشد . سعی کنید از گردن بندهایی با رنگ و سنگ های روشن استفاده کنید .


دنیای مد

دنیای مد

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای اسرار داشتن ظاهری خوش فرم و لاغر
زمان دقیق: 2015-06-10T14:49:02+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
سوزان
۱۳۹۴/۰۳/۲۱     ساعت ۱۳:۰۰
جالب بود
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است