دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

افراد موفق از وقت ناهار خود استفاده می کنند

چاپ مطلب بازدید : 890 چهارشنبه ۱۱ آذر ۹۴

برای کارایی بیشتر در محل کار کمی پیاده روی کنید

افراد موفق از وقت ناهار خود استفاده می کنند

کارهای افراد موفق

برای کارایی بیشتر در محل کار کمی پیاده روی کنید

اختصاصی بیست ستون:  

برای دست یابی به موفقیت باید زمان زیادی صرف کنید و استفاده بهینه از وقت ناهار مسیر رسیدن به قله های موفقیت را کوتاهتر می کند . در طول هفته به طور طبیعی 5 ساعت وقت ناهار دارید و لازم است این زمان را به درستی مدیریت کنید .

محل کارشان را ترک می کنند  

ترک محل کار راهی مناسب برای استفاده درست از وقت ناهار است . این کار شرایطی مهیا می کند که از شلوغی دور باشید و تجدید قوا کنید . اگر در وقت ناهار در اتاق کارتان بمانید ، ممکن است دیگر همکاران یا مدیرتان برای انجام کار به سراغ شما بیایند .

کارهای هفتگی شان را مرور می کنند  

خیلی راحت می توانید زندگی تان را کنترل کنید . به این علت افراد موفق نیاز به بازنگری دارند. مثلا در این زمان می توانید ایمیل های ارسالی تان را مرور کنید تا بدانید اقدام بعدی تان چیست. یا می توانید در زمان ناهار به تقویم تان نگاه کنید تا از قرار های طول هفته تان مطلع شوید . این کار باعث می شود در زمان جلو بروید .

در وقت ناهار کمی ورزش می کنند  

افراد موفق به خوبی می دانند که ورزش کردن برای سلامت جسم و روح موثر است . آنها در وقت ناهار حرکات نرمشی انجام می دهند یا کمی پیاده روی می کنند . ورزش کردن سبب می شود از استرس محیط کارتان دور باشید .

در وقت ناهار رابطه دوستانه برقرار می کنند

می توانید با تقسیم غذایتان با همکاران با آنها رابطه ی دوستانه ایجاد کنید . افراد موفق به خوبی می دانند که دوستی ها از ملاقات ساده شروع می شود و وقت بیشتری با آنها می گذرانند .

همکاران تان را به خوردن ناهار دعوت کنید تا دوستی ها مستحکم شود . این زمان فرصت خوبی برای صحبت های خصوصی و دور شدن از مسائل کاری است .

به منظور سلامتی غذا می خورند

هر چیزی که ناهار می خورید تاثیر فوق العاده ای روی فعالیت های شما دارد . افراد موفق در وقت ناهار پاستا و غذاهای سنگین نمی خورند . آنها برای افزایش انرژی شان بادام ، گردو و غذاهای انرژی زا می خورند .

نباید در طول روز مواد قندی زیادی بخورید . در روزهای کاری نباید غذاهای پرادویه و سس زیادی بخورید . باید مصرف تنقلات را به آخر هفته و پایان ساعات کاری واگذار کنید .

کارهای افراد موفق

کارهای شخصی شان را انجام می دهند


افراد موفق در کارهایشان تمرکز زیادی دارند . باید در ساعات کاری کارهای شخصی تان را  ( تلفن زدن یا ترک کردن محل کار ) انجام ندهید . هر فردی در زندگی گرفتاری هایی دارد که لازم است در محل کار به برخی از این امور رسیدگی کند . به این صورت می توانید برای انجام این کارها از وقت ناهارتان استفاده کنید .

چرتی کوتاه می زنند

افراد موفق به خوبی ارزش استراحت کردن را می دانند . یک چرت کوتاه نیم ساعتی سبب می شود کارایی و تمرکزشان بیشتر شود . این کار تاثیر به سزایی روی سلامتی قلب دارد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : افراد موفق از وقت ناهار خود استفاده می کنند

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-02T08:29:57+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است