دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

افراد موفق چگونه با شکست روبرو می شوند

چاپ مطلب بازدید : 478 شنبه ۲۴ مرداد ۹۴

افراد موفق زمانی را به تفریح و سرگرمی اختصاص می دهند

افراد موفق چگونه با شکست روبرو می شوند؟

برخورد افراد موفق با شکست

افراد موفق زمانی را به تفریح و سرگرمی اختصاص می دهند

اختصاصی بیست ستون: 

به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده است که روزتان را به خوبی نگذرانده اید و کارهایی که باید را انجام نداده اید و از این اتفاق مضطرب و نگران هستید . آیا فکر کرده اید که افراد موفق چگونه با مشکلات شان مواجه می شوند و جلوی شکست را در کارهایشان می گیرند . با بیست ستون همراه باشید ...

افراد موفق به خودشان اهمیت می دهند

این افراد زمانی را در طول روز به خودشان اختصاص می دهند . jeff weiner مدیرعامل سایت linkedin در طول روز 45 دقیقه را به فکر کردن و پیاده روی اختصاص می دهد و در این زمان خود را از تکنولوژی دور می کند .

او در این زمان به هیچ تلفنی پاسخ نمی دهد و حرف نمی زند و فقط فکر می کند . شما هم می توانید این کار را انجام دهید و روزهای خاصی را تعیین کنید تا به خودتان اختصاص داشته باشد . در این زمان به خودتان فکر کنید تا تمرکزتان بالاتر برود .

افراد موفق کارهای سخت را زودتر انجام می دهند

اگر در طول روز باید کارهای سخت و آسان زیادی را انجام دهید ، ابتدا کارهای سخت را انجام دهید . لیستی از کارهایتان داشته باشید و کارهای سخت را زودتر انجام دهید . این کار در ابتدا برایتان سخت است اما امکان پذیر خواهد بود .

افراد موفق در روزهای سخت درمانگری موثر دارند

افراد موفق می گویند بعد از یک روز سخت کاری باید چیزی یا فردی باشد که آنها را از این حال و هوا بیرون آورد . یک دوست خوب داشته باشید و با او به بیرون بروید و اوقات تان را سپری کنید یا کاری که به آن علاقه دارید را انجام دهید ، کاری انجام دهید که خودتان مدیر آن باشید و کسی در آن دخالت نکند . برای هر مشکلی راه حلی پیدا می شود که یک هواخوری و تفریح می تواند به شما انرژی دوچندانی دهد .

افراد موفق حساسیت کمی دارند

افراد موفق همه زندگی را خیلی خوب کنترل می کنند . آنها می دانند احساسات ، زندگی و پول شان را چگونه کنترل کنند . در زندگی شان فقط یک هدف ندارند و معتقدند خود را باید به حوادث زندگی بسپارید . در هرلحظه باید تصمیم درست بگیرید و باور داشته باشید که در نهایت همه چیز به نفع شما تمام خواهد شد .

افراد موفق معاشرت خوبی دارند

اشتباه فکر می کنید که اگر تمام روز کار کنید موفق خواهید شد . در برنامه تان باید سرگرمی داشته باشید و با دوستان تان به بیرون بروید و خوش بگذارنید . لازم است که مانند افراد موفق گاهی از کارتان دور باشید . نباید تمام وقت و انرژی تان را صرف کارهای روزانه کنید و هیچ سرگرمی نداشته باشید . افراد موفق بین محیط کاری ، خانه و سرگرمی هایشان تمایز قائل می شوند.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.63(119 رای) | زمان دقیق: 2015-08-15T05:18:08+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است