یکشنبه ۹۸/۱/۴   Sun 19/3/24

افراد کم خواب در انجام کارهایشان موفق تر خواهند بود

چاپ مطلب بازدید : 2001 شنبه ۱۴ آذر ۹۴

افراد کم خواب انگیزه بیشتری دارند

افراد کم خواب در انجام کارهایشان موفق تر خواهند بود

کم خوابی و موفقیت

افراد کم خواب انگیزه بیشتری دارند

اختصاصی بیست ستون:  

خواب طبیعی برای هر فرد بین 6 تا 8 ساعت می باشد اما افراد موفق معتقدند با کمتر خوابیدن می توانند کارهای بیشتری انجام دهند. زمان اصلی ترین ابزار برای دست یابی به موفقیت است و خیلی از مدیران و افراد موفق دلیل پیشرفت خود را کم خوابیدن می دانند. هر چند کم خوابیدن برای بسیاری از افراد غیر قابل تحمل و دشوار است اما با دلایل زیر نشان می دهیم که کم خوابیدن می تواند بازده شما را بالا ببرد و باعث رسیدن به موفقیت شود.

به جای خوابیدن فعالیت دیگری انجام می دهید

وقتی کم بخوابید زمان بیشتری برای پیدا کردن فعالیت ها و ایده های کارآمد و بالقوه خواهید داشت. این فعالیت ها به بیدار ماندن شما کمک می کند و جایگزین خوبی برای خواب خواهد بود. حتی می توانید چند کار را با هم انجام دهید .

با کم تر خوابیدن زمان بیشتری در طی روز خواهید داشت

با کم خوابیدن زمان بیشتری برای رو به رو شدن با مشکلات و چالش ها خواهید داشت. این زمان اضافه به شما کمک می کند که چیزهای ارزشمند و بهتری به دست اورید. وقتی با کم خوابیدن به چیزهای زیادی دست یابید، متوجه می شوید که کم خوابیدن خیلی هم بد نیست.

با کم تر خوابیدن هوشیارتر خواهید بود

افراد موفقی که خوابیدن را وقت تلف کردن می دانند هوشیارتر از سایرین هستند. آنها به خوبی ارزش جستجو و رسیدن به پاسخ را می دانند و دارای خصوصیاتی چون خوش بینی، جاه طلبی و خودآگاهی هستند. هوشیاری به آنها کمک می کند تا خلاق تر باشند و کارهای بیشتری انجام دهند.

با کم ترخوابیدن روحیه اجتماعی خواهید داشت

کم خوابیدن به شما انگیزه می دهد که در اجتماع ظاهر شوید و از زندگی اجتماعی تان استفاده کنید. با افراد بیشتری ملاقات کنید و به موفقیت زیادی دست یابید. روابط اجتماعی موثر از جمله عوامل دست یابی به موفقیت بالاتر است. به این صورت برای انجام کارها و رو به رو شدن با چالش ها فرصت بیشتری خواهید داشت.

با کمتر خوابیدن انرژی مضاعفی خواهید داشت

افرادی که کمتر می خوابند خصوصیات جالبی دارند و حالات روحی و سوخت و ساز بدن شان متفاوت از سایرین است. افراد  موفق که کمتر می خوابند لاغرتر هستند، علی رغم این که کمبود خواب باعث چاقی می شود و مقاومت بیشتر در مقابل آسیب های جسمی و روحی دارند. افراد کم خواب انرژی زیادی دارند، تندتر از دیگران حرف می زنند و برای انجام کارها رویکرد خاصی دارند.

با کمتر خوابیدن در شغل های سخت وارد می شوید

با کمتر خوابیدن می توانید در کارهایی چون کارآفرینی، طراحی بازی ها، فعالیت در رسانه های اجتماعی و وبلاگ نویسی وارد شوید. افراد کم خواب فعال تر هستند و می توانند به سمت حرفه ای شدن روی آورند و به چیزهای زیادتری دست یابند.


با کمتر خوابیدن عاشقانه قدم بر می دارید

کسانی که پیرو احساسات شان هستند و شور و شوق زیادی برای انجام کارهایشان دارند ، وقت و انرژی شان را صرف رسیدن به هدف و تمام کردن کارهایشان می کنند و به هیچ چیز کمی قانع نمی شوند. با این که ممکن است افرادی کم خوابی را یک عیب بدانند ، افراد موفق به این خصیصه به دید فرصت و امتیازی جهت انجام کارهایی که دوست دارند نگاه می کنند.

خواب به عنوان یک منفعت و سود به حساب می آید، کسانی که به عنوان افراد کم خواب شناخته می شود، بیشتر افراد سخت کوشی هستند که سریعتر می توانند به موفقیت دست یابند. البته کم خوابیدن به معنای کمتر خوابیدن با نیاز روزانه یک انسان نیست . منظور از کم خوابیدن پرهیز از پرخوابی و علاقه بیش از اندازه به خوابیدن در هر زمان ممکن می باشد. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : افراد کم خواب در انجام کارهایشان موفق تر خواهند بود

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-05T09:14:45+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است