پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

انتخاب مرد ایده آل در رده های مختلف سنی

چاپ مطلب بازدید : 516 پنجشنبه ۲۳ مهر ۹۴

خانم ها در هر مقطع سنی به دنبال چه مردی هستند؟

انتخاب مرد ایده آل در رده های مختلف سنی

انتخاب مرد ایده آل

خانم ها در هر مقطع سنی به دنبال چه مردی هستند؟

اختصاصی بیست ستون:  

زنان با وارد شدن به دهه های بالاتر زندگی ، نظرشان راجع به انتخاب شریک زندگی شان تغییر می کند و با توجه به نیازهای هر دوره انتخاب متفاوتی خواهند داشت . در ادامه با نظر زنان در دوره های مختلف زندگی برای انتخاب همسر آشنا شوید ...

انتخاب شریک زندگی از نظر خانم های 18 تا 24 ساله

در این سن خانم ها به دنبال مردهای کتاب خوان و هنر دوست هستند و به این که مردی فرهنگ دوست و فرهیخته داشته باشند، اهمیت می دهند. آنها دوست دارند همسرشان موسیقی، کتاب و فیلم هایی را که او می پسندد دوست داشته باشد. می خواهند مرد زندگی شان شیک پوش و امروزی باشد و از این مساله راضی هستند.

انتخاب شریک زندگی از نظر خانم های 25 تا 34 ساله

خانم هایی که در این رده سنی ازدواج می کنند، به تطابق سلیقه در زمینه موسیقی و کتاب اهمیتی نمی دهند. آنها به موقعیت اجتماعی بیش از هر چیزی توجه می کنند و دوست دارند همسرشان ظاهر جذاب و اندام متناسب داشته باشد اما به بلندپروازی اهمیت می دهند و می خواهند همسرشان در محل کار فرد تاثیر گذاری باشد.

انتخاب شریک زندگی از نظر خانم های 35 تا 44 ساله

در این رده سنی اخلاق طرف مقابل از سلایق و ظاهرش هم اهمیت بیشتری دارد. به عقیده کارشناسان خانم هایی که در این رده سنی تصمیم به ازدواج می گیرند، در کمتر از یک درصد حاضر می شوند با مرد بد اخلاق ازدواج کنند. از نظر آنها مرد ایده آل کسی است که رفتار شایسته و خوبی داشته باشد، از خودشان بزرگتر باشد و با تجربه زیاد به خواستگاری آنها بیاید.

انتخاب شریک زندگی از نظر خانم های 45 تا 54 ساله

خانم ها در این رده سنی به سن آقای خواستگار توجه ویژه ای دارند و به دنبال مردی هستند که زندگی بدون استرسی برای آنها بسازد و البته درآمد و وضعیت اقتصادی خوبی داشته باشد. خانم ها در این سن دوست ندارند با مرد بزرگتر از خودشان ازدواج کنند و حتی ترجیح می دهند همسرشان از خودشان جوان تر باشد تا دغدغه پیری او را نداشته باشند.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.82(85 رای) | زمان دقیق: 2015-10-15T09:58:49+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است