پنجشنبه ۹۸/۱/۲۹   Thu 19/4/18

انتخاب مناسب پارچه با توجه به اندام

چاپ مطلب بازدید : 1714 پنجشنبه ۸ مرداد ۹۴

با انتخاب این پارچه ها لاغرتر شوید

انتخاب مناسب پارچه با توجه به اندام

انتخاب پارچه مناسب

با انتخاب این پارچه ها لاغرتر شوید

اختصاصی بیست ستون: 

بسیاری از افراد تصور می کنند با پوشیدن لباس های طرح دار و گل گلی چاق تر به نظر می رسند و از پوشیدن این لباس ها اجتناب می کنند اما بدانید که اگر به درستی پارچه های طرح دار را انتخاب کنید نه تنها چاق تر به نظر نمی رسید بلکه لاغرتر جلوه می کنید .

لباس هایی با طرح های ریز و درشت

لباس هایی با طرح های درشت چشم را بر فضای بزرگ متمرکز می کند و باعث می شود چاق تر به نظر برسید . این طرح برای خانم هایی با قد بلند مناسب است . در مقابل اگر اندام ریزی دارید از لباس هایی با طرح ریز استفاده کنید .

انتخاب پارچه مناسب

لباس هایی با طرح های منحنی دار و زاویه دار

افرادی که اندام ورزشکاری دارند باید لباس هایی با طرح های منحنی بپوشند تا اندام شان بیش تر در معرض دید باشد .  لباس هایی با طرح های زاویه دار را با هر اندامی که دارید می توانید بپوشید  اما اگر لباس تان خیلی تنگ باشد اندام تان در معرض توجه قرار می گیرد .

انتخاب پارچه مناسب

لباس هایی با تضاد رنگی

تضاد رنگی بالا نشان دهنده وسعت طیف نور و تاریکی و تضاد رنگی پایین نشان دهنده کوچک بودن طیف نور و تاریکی است . برای مثال سیاه و سفید تضاد بالایی دارند و در مقابل سیاه و خاکستری تضاد پایین تری دارند . باید براساس تضاد رنگی لباس بپوشید برای مثال اگر مو ، چشم و پوست تان تضاد بالایی دارد از طرح های تضاد بالا و اگر تضاد پایینی دارد از طرح های تضاد پایین استفاده کنید .

انتخاب پارچه مناسب

لباس هایی با نقاط توجه و تمرکز

این لباس ها را باید محتاطانه انتخاب کنید . اگر می خواهید جایی از بدن تان نشان داده نشود از نقاط توجه طرح ها در آن قسمت از بدن استفاده نکنید .

انتخاب پارچه مناسب


لباس هایی با خطوط افقی و عمودی

خیلی از افراد فکر می کنند که در لباس های با راه راه عمودی لاغرتر و بلندتر نشان داده می شوند در صورتی که این دیدگاه اشتباه است و خانم هایی که لباس با راه راه های افقی را انتخاب می کنند قد بلندتر و باریک تر به نظر می رسند .

انتخاب پارچه مناسب

لباس هایی با طرح های شلوغ و خلوت


طرح های شلوغ فاصله ی کمی از هم دارند و چشم لباس را متراکم می بیند و باعث می شود که فرد لاغرتر به نظر برسد . در مقابل طرح های خلوت طرح هایی هستند که تراکم کمتری دارند و طرح ها با فاصله از هم قرار دارند . با پوشیدن این لباس ها چاق تر و درشت تر به نظر می رسید .

انتخاب پارچه مناسب

لباس هایی با فضای منفی


فضای منفی در لباس فضایی است که هیچ طرحی ندارد . با پوشیدن لباس هایی با فضای منفی زیاد چاق تر و برجسته تر نشان داده می شوید .

انتخاب پارچه مناسب

در این مورد خواندن مقاله "بدون رژیم غذایی لاغر شوید" را نیز توصیه میکنیم.

به تلگرام ما بپیوندید
4.5 ستاره از 5 در 2 رای

عنوان این مقاله : انتخاب مناسب پارچه با توجه به اندام

رای شما :
زمان دقیق: 2015-07-30T13:40:59+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است