شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

انتقاد شدید فائزه هاشمی از وزیر ورزش

چاپ مطلب بازدید : 938 دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴

نالایق بودن گودرزی از نظر فائزه هاشمی

انتقاد شدید فائزه هاشمی از وزیر ورزش

فائزه هاشمی

نالایق بودن گودرزی از نظر فائزه هاشمی

فائزه هاشمی رفسنجانی، دختر رئیس مصلحت تشخیص نظام دل خوشی از وزیر ورزش ندارد و معتقد است که وزیر ورزش گزینه خوبی برای دولت فعلی نیست. او در مصاحبه ای جنجالی از وزیر ورزش انتقاد کرده است. فائزه هاشمی پیش از این در ورزش حضور فعالی داشته است اما به دلیل مسائل سیاسی از ورزش کناره گرفت. او معتقد است گودرزی، وزیر فعلی ورزش به درد دولت روحانی نمی خورد.

او می گوید گودرزی به دولت احمدی نژاد نزدیک تر است ولی به نظر من او به درد دولت احمدی نژاد هم نمی خورد زیرا او حتی مانند احمدی نژاد تخریب کننده هم نیست. فدراسیون ورزش بانوان توسط فائزه هاشمی راه اندازی شد و درباره خصوصی سازی پرسپولیس نیز اظهار نظر کرد. به اعتقاد او خصوصی سازی پرسپولیس نمایشی است و به دلیل بی ارادگی گودرزی رخ داده است.

گودرزی وزیر ورزش

او در پاسخ به این پرسش که در انتخاب گودرزی، دکتر روحانی مشاوره نگرفته است؟

گفت: روحانی در دولت خود کارگروهی برای انتخاب وزیران داشته است که چندین گزینه برای ورزش پیشنهاد شد اما توجهی به آنها نشد. او در صحبت هایش از داورزنی که به والیبال زنان توجهی نمی کند نیز انتقاد کرد و گفت: به گمانم محمد رضا داورزنی ضد زن است.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال است که برای والیبال بانوان و آقایان تلاش های زیادی داشته است و حتی برای حل مشکل ورود بانوان به ورزشگاه ها نیز اقداماتی انجام داده است. داورزنی که به دوستی با خانواده هاشمی متهم شده بود نتوانست به عنوان وزیر ورزش معرفی شود و اکنون با انتقاد و واکنش تند فائزه هاشمی روبه رو شده است. فریده میرسپاسی که مجری تلویزیون است به تازگی معاونت فدراسیون والیبال بانوان را بر عهده گرفته است.  

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : انتقاد شدید فائزه هاشمی از وزیر ورزش

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-03T08:47:05+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است