یکشنبه ۹۷/۱۱/۲۸   Sun 19/2/17

ایده های ست کردن لباس آقایان

چاپ مطلب بازدید : 3935 یکشنبه ۷ تیر ۹۴

مدهای زیبای لباس آقایان

ایده های ست کردن لباس آقایان

لباس آقایان

مدهای زیبای لباس آقایان

اختصاصی بیست ستون: 

ست کردن پیراهن با شلوار و کت بسیار مهم است و برای آن قوانین کلی وجود دارد. ممکن است هر مردی با  توجه به سلیقه و نوع پوشش اش یک پیراهن را انتخاب کند ، مهم این است که پیراهن شما با کت و شلوارتان هم خوانی داشته باشد ...


در این مورد خواندن مقاله "تیپ مناسب مردان در تابستان" را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

انتخاب پیراهن آستین کوتاه

لباس آقایان

این مورد می تواند بهترین انتخاب در فصل تابستان باشد . اگر می خواهید از کت استفاده کنید باید یک کت اسپرت انتخاب کنید . این پیراهن با یک کت اسپرت و یک شلوارپارچه ای ، کتان یا جین ست می شود. با این پیراهن از کراوات استفاده نکنید . کراوات برای پیراهن های آستین بلند توصیه می شود.

 

انتخاب پیراهن رنگ روشن

لباس آقایان

اگر یک پیراهن رنگ روشن انتخاب کردید از شلوارهای رنگ شاد استفاده کنید. البته شلوارهای جین سرمه ای و آبی هم انتخاب خوبی می باشد. اما به هیچ وجه از شلوارهای کتان خاکی یا قهوه ای استفاده نکنید.

 

انتخاب پیراهن چهارخانه

لباس آقایان

این پیراهن را با یک شلوار پارچه ای یا کت و شلوار رسمی بپوشید. اگر می خواهید پیراهن چهارخانه درشت را با کت و شلوار بپوشید از رنگ های کمرنگ استفاده کنید. می توانید از یک شلوار کتان یا جین اسپرت برای ست کردن با پیراهن استفاده کنید. البته پیراهن چهارخانه درشت با رنگ های نارنجی و سرمه ای رسمی نمی باشد.

 

انتخاب پیراهن رنگ تیره

لباس آقایان


انتخاب یک پیراهن تیره با یک شلوار روشن انتخاب خوبی است. این نوع پیراهن ها  ممنوعیت ست کردن با شلوار را ندارند  ولی سعی  کنید کمی هماهنگی بین پیراهن و شلوارتان باشد.

 

انتخاب پیراهن تک رنگ

لباس آقایان

می توانید از یک پیراهن تک رنگ برای کت و شلوار رسمی و کراوات استفاده کنید. پیراهن های تک رنگ را می توانید در یک تیپ اسپرت با شلوار جین سرمه ای یا کتان خاکی نیز ست کنید. این پیراهن ها بیشتر برای مهمانی های شب با کراوات های پررنگ تر و یا براق قابل ست کردن است. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : ایده های ست کردن لباس آقایان

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-28T13:37:33+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است