شنبه ۹۷/۷/۲۸   Sat 18/10/20

بازی سحر قریشی مورد قبول تماشاگران نبود

چاپ مطلب بازدید : 1822 دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴

فیلم ده نمکی با سالن خالی جشنواره رو به رو شد

بازی سحر قریشی مورد قبول تماشاگران نبود

سحر قریشی

فیلم ده نمکی با سالن خالی جشنواره رو به رو شد

اختصاصی بیست ستون :

در جریان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ، شب گذشته اکران فیلم سینمایی " رسوایی " مسعود ده نمکی در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد . در طی اکران این فیلم نیمی از سالن خالی از تماشاگر بود و حتی عده ای از تماشاگران هم بعد از شروع فیلم برای نخستین بار سالن را ترک کردند .

سحر قریشی

بازیگر اصلی فیلم " رسوایی " سحر قریشی بود و این اتفاق ناخوشایند برای دیگر فیلم قریشی هم اتفاق افتاد . در زمان اکران فیلم سینمایی " آبنبات چوبی " به کارگردانی محمد حسین فرحبخش این اتفاق روی داد و عده ای از تماشاگران به نشانه نارضایتی از فیلم سالن را ترک کردند . در فیلم " آبنبات چوبی " هم سحر قریشی بازیگر نقش اصلی می باشد .

این شرایط در حالی است که تماشاگران برای خرید بلیط فیلم سینمایی " ابد و یک روز " به کارگردانی سعید روستایی ، صف طولانی بسته بودند .

سحر قریشی

این اتفاق تلخ دو شب گذشته نیز برای فیلم " رسوایی " در تالار کاخ جشنواره برج میلاد رخ داده بود و با اعتراضاتی از جانب کارگردان فیلم مسعود ده نمکی رو به رو شد .

گفته می شود مسعود ده نمکی و عوامل فیلم به نشانه اعتراض حتی در نشست مطبوعاتی فیلم هم حاضر نشدند . فیلم های ده نمکی هر ساله در جشنواره فیلم فجر جنجال هایی به پا می کند .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : بازی سحر قریشی مورد قبول تماشاگران نبود

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-08T16:55:34+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است