دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

بایدها و نبایدها در ارتباط با دیگران

چاپ مطلب بازدید : 809 شنبه ۲۳ خرداد ۹۴

در ارتباطات  اجتماعی خود دقت کنید

بایدها و نبایدها در ارتباط با دیگران

رازداری

در ارتباطات  اجتماعی خود دقت کنید

اختصاصی بیست ستون: 

در زندگی اجتماعی امروزی باید در مورد حرف هایی که می زنید دقت داشته باشید، باید بدانید که چه حرف هایی را باید بزنید و چه حرف هایی را رازهای زندگی خود بدانید و آن ها را پنهان کنید. چون رازهای زندگی شما توسط افرادی که سیاه قلب هستند و به دنبال بدبختی شما هستند، می تواند به چالش و مشکلات زندگی تان تبدیل شود. باید بدانید رازهایتان متعلق به شماست و به هیچ وجه نباید درباره شکست های عاطفی و یا شغلی خود در جمع صحبت کنید زیرا به عنوان یک شخصیت منفی شناخته می شوید.

اگر کسی قصد دخالت در امور زندگی شما را داشت سعی کنید چشم پوشی کنید و با خنده و شوخی از حرف های آنها بگذرید. با خنده می توان موقعیت خود را کنترل کنید و در برخورد با افراد منفی ادب خود را حفظ کنید. در ادامه مواردی را بیان می کنیم که به هیچ وجه نباید درباره آنها با دیگران صحبت کنید ...

از درآمدهایتان برای  کسی صحبت نکنید

معمولا کسانی که دوست دارند پول های دیگران را بشمارند از درآمدهای آنها سوال می کنند. شما اگر می خواهید درآمدتان حفظ شود و ثابت بماند درمورد آن حرف نزنید. زیرا حس حسادت افراد در مورد رفاه دیگران برانگیخته می شود و  این حسادت تاثیر منفی زیادی در تحقق شانس شما دارد. باید تمرین کنید که در مقابل حسادت های افراد مقاومت کنید. پول دار شدن فقط توانایی کسب درامد بالا نیست بلکه مهارتی لازم دارد تا آن درامد در نزد افراد بدخواه نشان داده نشود. باید رفتار طبیعی داشته باشید و درمورد دارایی و ثروت های خود صحبت نکنید که این صحبت نکردن و پنهان کاری شما پوششی در مقابل انرژی های منفی افراد بدخواه و حسود خواهد بود.

رازهایتان را برای خودتان نگه دارید

هر کسی در زندگی رازهایی دارد که باید حفظ شود. حفظ اسرار یک موضوع مهم است و هرکسی توانایی ندارد که بر وسوسه مطرح کردن اطلاعات درباره  اشخاص و اتفاقات بر خود غلبه کند. رازهای کوچک و عادی فقط باید برای خانواده و نزدیکان شما مطرح شود و مطمئن باشید که آن افراد رازهای شما را برملا نخواهند کرد. رازهای بزرگ خود را پنهان کنید زیرا اگر رازهای شما در نزد دشمنان و افراد سودجو برملا شود مشکلاتی برای زندگی شما ایجاد خواهد شد.

قلب خود را حفظ کنید

قلب انسان بسیار حساس و شکننده است و یک کلمه یا کار بی دقت می تواند آسیبی جبران ناپذیر به آن وارد کند. پس هنگام حرف زدن با دیگران دقت کنید و مراقب باشید. هر انسانی دوست دارد روحش را از انچه منفی است رها کند و زندگی با روح و مستحکمی داشته باشد. دشمنان شما به دنبال نقطه ضعف هستند و رقیبان نیز به دنبال فرصتی هستند که شرایط را برای زندگی شما سخت تر کنند. اگر می خواهید مشکلات و دردهای خود را بادیگران مطرح کنید باید اطمینان داشته باشید که طرف مقابل درک و فهم بالایی دارد. وقتی ناراحت هستید و قلب شما سنگینی می کند روح خود را به خداوند ارتباط دهید. خدا  تنها کسی است که هرگز زندگی ما را نقد نمی کند و ما را محکوم نخواهد کرد.


اهداف آینده خود را بازگو نکنید

همه افراد برای زندگی و آینده خود برنامه هایی دارند و خیلی از افراد خیال باف نقشه های آینده زندگی شان را با افرادی که دانش خوبی ندارند در میان می گذارند.  بهتر است زمانی که به اهداف تان رسیدید آنها را بازگو  کنید. در تحقیقی ثابت شده است که افراد پرحرف که طرح ها و ایده های آینده شان را حفظ نمی کنند نسبت به کسانی که رازهایشان را برای خودشان حفظ می کند شانس کمتری در رسیدن به نتیجه دلخواه را دارند. 

اهداف شما باید برای خودتان باشد و از فرصت های مناسب برای رسیدن به موفقیت های خود استفاده کنید. شاید سرکوب کردن تمایل شما برای مطلع کردن افراد از نقشه هایتان سخت باشد. اما این کار باعث می شود روی افکار و اهداف تان متمرکز شوید و برای اتمام آنها اقدام کنید. ارتباط با اطرافیان خوب است اما برخی افراد که بدخواه زندگی شما هستند می خواهند از هر فرصتی استفاده کنند تا به شما ضربه بزنند. باید باهوش باشید و این فرصت ها را برای دشمن تان برملا نکنید و زندگیتان را مانند یک راز حفظ کنید و به افرادی که اعتماد ندارید صحبت نکنید زیرا ممکن است زبان شما دشمن شما شود.


زندگی خصوصی تان را حفظ کنید

زندگی خصوصی هر کس باارزش است و قدرت احساسات ما در زندگی خصوصی بی تاثیر نیست. امروزه در شبکه های اجتماعی جوانان به راحتی اطلاعات شخصی، عکس ها و فیلم هایشان در وب سایت ها منتشر می کنند و این فرصت را به میلیون نفر از سراسر جهان می دهند که جزئیات زندگی خصوصی آنها را بدانند.

شبکه اجتماعی منبع بزرگی از اطلاعات نادرست  است که دشمنان شما از این موضوع استفاده می کنند. می توانند از طریق شبکه مجازی به شما تهمت و افترا بزنند و این برای روابط شما خطرناک است. سعی کنید در این شبکه های اجتماعی عکس های کمتری را از زندگی شخصی تان قرار  دهید تا افراد سودجو دسترسی کمتری به زندگی و اطلاعات شخصی شما داشته باشید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.92(92 رای) | زمان دقیق: 2015-06-13T15:26:05+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است