چهارشنبه ۹۷/۴/۲۷   Wed 18/7/18

با زدن یک کلید نازا خواهید شد

چاپ مطلب بازدید : 1555 چهارشنبه ۲۳ دی ۹۴

مردان را با یک دکمه به طور موقت نابارور کنید

با زدن یک کلید نازا خواهید شد

نابارور کردن مردان

مردان را با یک دکمه به طور موقت نابارور کنید

شاید جالب باشید که با فشار دادن یک کلید می توانید خود را نازا کنید! یک مخترع آلمانی به نام کلمنس بیمک دستگاه bimek slv را اختراع کرده که جریان اسپرم را در بین مجرای دفران با فشار دادن یک کلید مکانیکی متوقف کرده و فرد را به طور موقتی نازا می کند.

این دستگاه کوچک با جراحی در بدن کاشته می شود و به مجرای دفران یا کانال های اسپرماتیک وصل می شود. حتی این سوئیچ مکانیکی را می توان از روی پوست آلت تناسلی مرد روشن و خاموش کرد. وقتی این کلید روشن شود، دریچه بسته شده و سلول های اسپرم وارد مایع منی نمی شود و اصطلاحا فرد به طور موقت نازا خواهد شد.

نابارور کردن مردان

البته این دستگاه به مدت سه ماه بسته می ماند تا جلوی روشن و خاموش شدن اتفاقی آن گرفته شود. این مخترع مرحله پیش ساخت این دستگاه نازایی را از سال 2009 با کاشتن دو سوئیچ در بدن خود مورد آزمایش قرار داد و این دستگاه در سال های اخیر به طور مداوم ارتقا یافته و اصلاحاتی نیز داشته است. 

وقتی دریچه باز می شود، نسل کنونی سوئیچ هیچ تاثیری روی تعداد اسپرم نداشته است. این دستگاه به قدر یک پاستیل کوچک است که با پلیمر پزشکی peek optima ساخته شده است. به گفته این مخترع دستگاه bimek slv ضد سائیدگی است و می تواند تا سال های زیادی برای فرد دوام بیاورد. جراح کاشت این دستگاه بیان کرد عمل وازکتومی فقط نیم ساعت طول می کشد و در مدت کوتاهی دوره نقاهت طی می شود. باید این دستگاه قبل از ورود به بازار مورد کارازمایی های بالینی زیادی قرار گیرد و اکنون بیمک و همکارانش به دنبال افرادی برای آزمایش دستگاه می باشند.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.91(111 رای) | زمان دقیق: 2016-01-13T11:38:46+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است