دوشنبه ۹۸/۱/۵   Mon 19/3/25

با زیباترین بازارهای کریسمس اروپایی آشنا شوید

چاپ مطلب بازدید : 1837 دوشنبه ۹ آذر ۹۴

بازار کریسمس سوئد ، بهترین بازار اروپایی

با زیباترین بازارهای کریسمس اروپایی آشنا شوید

زیباترین بازارهای کریسمس اروپا

بازار کریسمس سوئد ، بهترین بازار اروپایی

اختصاصی بیست ستون:  

با رویدادهای تروریستی شهر پاریس تدابیر امنیتی فوق العاده شدیدی در شهرهای اروپایی برقرار شده اما همچنان بازارهای کریسمس به دلیل نزدیکی به سال جدید میلادی با استقبال گسترده ای مواجه شده است. در ادامه با زیباترین بازارهای کریسمس در شهرهای اروپایی آشنا شوید.

بازار زیبای کریسمس در شهر وین اتریش

بازار کریسمس شهر وین اتریش

بازار کریسمس شهر وین در مقابل کلیساس شوتن این شهر واقع شده است . در غرفه های فروش این بازار وسایل دست ساز بسیار جذاب و زیبای هنری وجود دارد . آثار هنری دست ساز از سال 1987 در این بازار وارد شد و گامی در مقابل تجاری شدن بازار کریسمس وین برداشته شد .

بازار زیبای کریسمس در شهر بازل سوئیس

بازار کریسمس شهر بازل سوئیس

بازار کریسمس این شهر در میدان بارفوسر شهر بازل سوئیس قرار دارد و به عنوان بزرگترین بازار کریسمس در این شهر شهرت دارد . این بازار پرنورترین بازار کریسمس در سراسر اروپا می باشد که 180 غرفه در کنار هم می باشد و وسایل دست ساز هندی و وسایل بازی چوبی برای کودکان به فروش می رسد .

بازار زیبای کریسمس در شهر استراسبورگ فرانسه

بازار کریسمس شهر استراسبورگ فرانسه

بازار کریسمس این شهر یکی از قدیمی ترین بازارهای اروپایی می باشد که برای 446 مین بار به استقبال سال نوی میلای می رود . در این بازار غرفه های چوبی وجود دارد و کالاهای متنوعی در معرض دید بازدید کنندگان قرار دارد .

بازار زیبای کریسمس در شهر مادرید اسپانیا

بازار کریسمس شهر مادرید اسپانیا


بازار کریسمس این شهر در منطقه پلازا مایور قرار دارد . جشن های کریسمس اسپانیا در روز پنجم ژانویه به اوج خود می رسد و در این روز هیئت های دینی راه می اندازند و به مردم هدیه می دهند . گردشگران زیادی برای تماشای این مراسم به این منطقه سفر می کنند .

بازار زیبای کریسمس در شهر یوتبری سوئد

بازار کریسمس شهر یوتبری سوئد


بازار کریسمس این شهر یکی از بزرگترین بازارهای کریسمس در کشور سوئد می باشد . در این بازار کریسمس پنج میلیون چراغ روشن می شود و فضای رویایی به وجود می آید . خوراکی های مخصوص کشور سوئد و اجرای تئاتر و برنامه های موسیقی از جمله برنامه های بازار کریسمس در شهر یوتبری سوئد می باشد .

بازار زیبای کریسمس در شهر نورنبرگ آلمان

بازار کریسمس شهر نورنبرگ آلمان


همچنین بخوانید: ماچوپیچو، شهری مرموز

بازار کریسمس این شهر از جمله قدیمی ترین بازارهای کریسمس جهان می باشد که در سال 1610 تاسیس شده است . شیرینی های مخصوص نورنبرگی و تزئینات زیبای کریسمس در این شهر شهرت زیادی دارد .

بازار زیبای کریسمس در شهر لندن بریتانیا

بازار کریسمس شهر لندن بریتانیا

بازار کریسمس بریتانیا در منطقه هایدپارک این شهر قرار دارد و از بازارهای کریسمس کشور آلمان الگو گرفته است . در این بازار کریسمس سوسیس های خوشمزه آلمانی به فروش می رسد و می توانید از برنامه های تفریحی چون چرخ و فلک های بزرگ ، اسکیت روی یخ ، بازار کریسمس در هایدپارک لندن دیدن کنید .


بازار زیبای کریسمس در شهر بروخه بلژیک

بازار کریسمس شهر بروخه بلژیک

بازار کریسمس شهر بروخه در منطقه گروته مارکت این شهر واقع شده است و با حال و هوای این شهر قدیمی مطابقت دارد . حلقه چراغ ها با تاریک شدن هوا فضای رمانتیک و رویایی ایجاد می کند . اگر به این شهر سفر کردید در اطراف بازار کریسمس سوار کالسکه های زیبا شوید و از مناطق مختلف شهر دیدن کنید .


بازار زیبای کریسمس در شهر کراکوف لهستان

بازار کریسمس شهر کراکوف لهستان

بازار کریسمس این شهر در منطقه ای قدیمی قرار دارد . اگر با رفتن به بازار کریسمس در روزهای سرد زمستان سردتان شد ، نوشیدنی ودکای لهستانی بخورید تا به گرمای مورد نظرتان دست یابید .

بازار زیبای کریسمس در شهر کلن آلمان


بازار کریسمس شهر کلن آلمان

بازار کریسمس شهر کلن در کنار کلیساس شهر دُم قرار دارد و سالانه چهار میلیون نفر از آن دیدن می کنند . این بازار یکی از بهترین و محبوب ترین بازارهای آلمان می باشد. این بازار با دارا بودن هزاران غرفه صدها برنامه متنوع برای بازدید کنندگان فراهم می کند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : با زیباترین بازارهای کریسمس اروپایی آشنا شوید

رای شما :
زمان دقیق: 2015-11-30T08:55:31+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است